اخبار سیاسی

واکنش ایران به درز اطلاعات از آژانس

به دنبال درز گزارش امروز آژانس بین المللی انرژی اتمی به رسانه ها در مورد برنامه ایران برای نصب سه آبشار سانتریفیوژهای جدید در نطنز، سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی در وین، به آن واکنش نشان داد.

15 دی 1399

سلفی پاییزی مشاور وزیر با پسرش

حانیه سامعی، مشاور زنان و خانواده وزارت ارتباطات با انتشار این عکس نوشت: ما روی برگ ها حساب کرده ایم ....

13 دی 1399

خبرنگاران اولین واکسن ایرانی کرونا کد اخلاق در پژوهش گرفت

تهران- خبرنگاران- رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دریافت کد اخلاق در پژوهش توسط اولین واکسن ایرانی کرونا اطلاع داد.

10 دی 1399

حمایت از شرکت های خلاق باید قانون گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، احسان ارکانی گفت: پیش از ورود به مجلس معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس کارگروه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی بودم و به همین دلیل از نزدیک با مسائل و مسائل شرکت های خلاق آشنا هستم.

8 دی 1399

واعظی: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود. مذاکرات قبلا صورت گرفته و مراحل خود را طی نموده. آمریکا به تعهدات خود عمل ننموده و مهمترین شرط ما این است که تعهدات کشور ها باید در برجام برای همه محترم شمرده گردد.

7 دی 1399

آنالیز لایحه بودجه سال 1400 ادامه یافت

تهران (پانا) - هیات وزیران در ادامه جلسات فوق العاده خود، تبصره های دیگری از لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را مورد آنالیز و تصویب قرار داد.

5 دی 1399

زمان واریز وام یک میلیون تومانی ، پیامک وزارت کار به مشمولان وام کرونا

به گزارش خبرنگاران، با آغاز محدودیت ها از اول آذر ماه دولت برای حمایت از خانوارهای آسیب دیده از تعطیلی های کرونایی سیاست هایی را در نظر گرفته است.

2 دی 1399

حساب کشی در شهرداری فردی می گردد

خبرنگاران : بر اساس مصوبه جدید شورای شهر تهران، مدیران و کارکنانی که در اجرای مصوبات شورا کوتاهی نمایند، مجازات خواهند شد.

26 آذر 1399

از بررسی گرانی ها تا پیگیری طرح تحول بازار، جزئیات دستور کار کمیسیون های مجلس

خبرنگاران : بررسی گرانی های مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن در کمیسیون کشاورزی، بررسی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در کمیسیون امنیت ملی، بررسی تفحص از بانک ها در کمیسیون اقتصاد و بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک...

24 آذر 1399

واکنش رهبران جهان به پیروزی بایدن از نگاه رسانه انگلیسی

ایرنا نوشت: تارنمای شبکه اسکای انگلیس نیوز روز دوشنبه در گزارشی نوشت: در حالیکه بیشتر رهبران جهان به سرعت انتخاب جو بایدن به ریاست جمهوری آمریکا را تبریک گفته اند، برخی رهبران جهان واکنش فوری نشان نداده و برخی دیگر نیز سکوت کرده اند.

18 آذر 1399

حاجی میرزایی: هدف آموزش وپرورش هدایت خیرین برای حل مسائل در مناطق است

تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش در گردهمایی مشترک رئیس، معاونان و مدیران سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با تأکید بر اینکه وظیفه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تأمین دسترسی عادلانه و باکیفیت دانش آموزان به فضاهای آموزشی در سراسر کشور...

17 آذر 1399

خبرنگاران نصرالله: کشورهای غربی حمایت از گروه های تکفیری را متوقف نمایند

تهران- خبرنگاران - دبیرکل حزب الله لبنان گفت که کشورهای غربی باید حمایت از گروه های تکفیری را متوقف نمایند.

13 آذر 1399

پیگیرى وزارت امور خارجه درباره خانواده هایى که در مانش غرق شدند

اداره کل امور کنسولی و نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در پاریس از نخستین لحظات این حادثه دلخراش، پیگیر انجام اقدامات لازم برای تسهیل انتقال قربانیان این حادثه به ایران هستند و این پیگیری ها کماکان ادامه دارد.

8 آذر 1399

مایکروسافت کاربران را مجبور به استفاده از مرورگر جدید می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، مایکروسافت به زودی کاربران مرورگر اینترنتی قدیمی اینترنت اکسپلورر را مجبور می نماید تا برای باز کردن بعضی وب سایت ها از مرورگر جدیدتر اج استفاده نمایند.

5 آذر 1399

جعجع: با 15 هزار نیرو آماده مقابله با حزب الله هستم

رئیس حزب القوات اللبنانیه در جمعی خصوصی بر ادامه مقابله با جنبش حزب الله تا آخر خط سخن گفته و تعداد نیرو های خود را به رخ کشیده است.

1 آذر 1399

شرط سناتور جمهوریخواه برای نقل مکان رنگین پوستان

لیندسی گراهام سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای جنوبی گفت که افراد رنگین پوست می توانند به هر کجا در این ایالت نقل مکان کنند تا زمانی که محافظه کار و نه لیبرال باشند.

23 آبان 1399

80 درصد فوتی های کرونا در سالمندان

معاون بهداشت وزیر بهداشت با اشاره به جمعیت سالمند کشور و لزوم حمایت های ویژه از آن ها بویژه در دوران کرونا، گفت: با توجه به شیوع کرونا در جهان یکی از برنامه های ما باید تسهیل زندگی سالمندان باشد؛ به نحوی که کمتر نیاز به خروج از منزل داشته باشند تا میزان...

21 آبان 1399

خبرنگاران اعضای کمیسیون انرژی مجلس از میادین نفت و گاز ایلام بازدید می نمایند

ایلام - خبرنگاران - رییس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با سفر به استان ایلام از میادین نفت و گاز این استان بازدید می نمایند.

17 آبان 1399

کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است

از عمده فعالیت ها و برنامه های جانبی این کتابفروشی برگزاری جلسات و نقدهای ادبی بر کتاب های سیاسی و متعاقب آن بحث درباره سیاست و امور سیاسی حال حاضر کشور آمریکاست.

7 آبان 1399

چه کسانی باید حتما واکسن آنفلوانزا بزنند؟

عضو کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا با توجه به فراگیری بیماری کرونا در کشور به افراد مبتلا به بیماری های زمینه ای، سالمندان، زنان باردار و کادر پزشکی توصیه کرد که حتما واکسن آنفلوانزا را بزنند.

5 آبان 1399
تعداد: (60)