اخبار صنعت

شرایط من در شهرخودرو مثل رحمان رضایی در ذوب آهن است

به گزارش خبرنگاران، سید مهدی رحمتی پس از پیروزی دو بر صفر شهر خودرو مشهد مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: ابتدا برای بازیکنان ذوب آهن که به کرونا مبتلا شده اند آرزوی سلامتی می کنم. رحمان رضایی مثل من مربی جوانی است و تیم جوانی هم تشکیل داده است. شرایط ما تقریباً...

13 دی 1399

امتیازات خرید مسکن در ارزان ترین منطقه تهران

خبرنگاران : منطقه 18 ارزان ترین منطقه تهران از نظر قیمت مسکن است. بیشتر خانه های زیر یک میلیارد را می توان در این منطقه پیدا کرد و خانه های نوساز محلات آن از 11 میلیون و 500 هزار تومان پیشنهاد می گردد تا 14 میلیون و 500 هزار...

3 دی 1399

خبرنگاران فرماندار کنگان: برداشت از معادن باید طبق قانون باشد

بوشهر- خبرنگاران- فرماندار کنگان استان بوشهر گفت: برداشت از معادن باید در چارچوب قوانین و با لحاظ مسائل محیط زیستی انجام گیرد.

27 آذر 1399

از بررسی گرانی ها تا پیگیری طرح تحول بازار، جزئیات دستور کار کمیسیون های مجلس

خبرنگاران : بررسی گرانی های مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن در کمیسیون کشاورزی، بررسی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در کمیسیون امنیت ملی، بررسی تفحص از بانک ها در کمیسیون اقتصاد و بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک...

24 آذر 1399

هشدار هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوا در تهران و دو استان دیگر

خبرنگاران : سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به افزایش آلودگی هوا در سه استان تهران، اصفهان و خراسان رضوی هشدار داد.

23 آذر 1399

خبرنگاران تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان سرتر از شهرداری بندرعباس بود

بندرعباس- خبرنگاران- سرمربی تیم شهرداری بندرعباس گفت: تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان به لحاظ داشتن بازیکنان خوب و ملی و همچنین عملکرد مناسب شان در زمین باری، نسبت به تیم ما سرتر بودند.

22 آذر 1399

تیک-تو به صورت رسمی شرکت کدمسترز را تصاحب کرد

در روزهای گذشته مشخص شده بود که شرکت تیک-تو میخواهد که شرکت کدمسترز را تصاحب کند. اکنون تیک-تو به صورت رسمی اعلام نموده که با کدمسترز به توافق رسیده است و انتظار دارد که قرارداد آن ها برای خرید شرکت در سه ماهه اول سال 2021 نهایی گردد. با توجه به اطلاعات اعلام...

21 آذر 1399

کرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت

تهران (پانا) - مطابق با اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به دلیل موج جدید شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

26 آبان 1399

خبرنگاران اعضای کمیسیون انرژی مجلس از میادین نفت و گاز ایلام بازدید می نمایند

ایلام - خبرنگاران - رییس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با سفر به استان ایلام از میادین نفت و گاز این استان بازدید می نمایند.

17 آبان 1399

خبرنگاران کشتی گیران خراسان رضوی در چهار تیم لیگ فزونی حضور دارند

مشهد- خبرنگاران- دبیر هیات کشتی خراسان رضوی گفت: ورزشکاران این استان سال جاری در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی حضور ندارند و به همین دلیل 20 کشتی گیر استان با چهار تیم لیگ رجحان آزاد و فرنگی قرارداد بسته اند.

15 آبان 1399

طبیعت را با انجام این موارد حفظ کنیم

محققان حوزه محیط زیست می گویند که در این روزها حال طبیعت خوب است. آنها نگران دوران پساکرونا و برخورد انسان با طبیعت هستند. حالا که زمین توانسته نفسی تازه کند، ما هم می توانید با انجام چند اقدام ساده به آن کمک کنیم.

10 آبان 1399

کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است

از عمده فعالیت ها و برنامه های جانبی این کتابفروشی برگزاری جلسات و نقدهای ادبی بر کتاب های سیاسی و متعاقب آن بحث درباره سیاست و امور سیاسی حال حاضر کشور آمریکاست.

7 آبان 1399

برگشت شاخص بورس روی مرز تردید

شاخص کل بورس تهران به حمایت حقوقی ها از سهام بنیادی و شاخص ساز روی خوش نشان داد و در جلسه معاملاتی امروز (3 شنبه، 4 شهریور 99) سبز شد؛ به گونه ای که شاخص کل با رشد 2.6 درصدی، 41 هزار و 889 واحد بالاتر از روز قبل، روی رقم یک میلیون و 650 هزار واحد ایستاد.

28 مهر 1399

نیویورک تایمز ، برآورد ها درباره سایت هسته ای مخفی عربستان در اطراف ریاض

طبق تحلیل سازمان های اطلاعاتی آمریکا، عربستان سعودی یک سازه مشکوک در نزدیکی ریاض ساخته که این سازمان ها احتمال می دهند این سازه یکی از سایت های هسته ای اعلام نشده سعودی ها باشد.

4 مهر 1399

تقاضای کمک ناشران بریتانیایی از دولت برای گذار از کرونا

آمار و ارقام سال گذشته نشان از فروش 6.3 میلیارد پوندی کتاب دارد که نسبت به سال 2015 بیست درصد افزایش داشته اما انجمن ناشران می گوید برای گذار از همه گیری کرونا نیاز به حمایت دولت دارد.

3 مهر 1399

چقدر تجارت آزاد!؛ طعنه خبرنگار لبنانی به پامپئو درباره تجارت نفت ایران و لبنان

یک خبرنگار لبنانی-آمریکایی به سخنان وزیر خارجه آمریکا که گفته بود کشورش مانع تجارت نفت بین ایران و لبنان خواهد شد واکنش نشان داد.

17 شهریور 1399

اعلام کاهش 90 درصدی بازدیدکنندگان موزه های استان مرکزی

ایسنا/ براساس آخرین گزارشات واصله، کاهش 90 درصدی بازدیدکنندگان موزه های استان مرکزی بچشم می خورد.

15 شهریور 1399

همزمانی تور آشناسازی همدان با یک هشدار

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، همزمانی تور آشناسازی همدان با یک هشدار برگزار می گردد.

14 شهریور 1399

جدال برای سهمیه از اهواز تا اصفهان و تهران

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری سه مسابقه به انتها می رسد و فولاد، سپاهان و استقلال برای ماندن در بالای جدول با حریفان شان رقابت می نمایند.

8 شهریور 1399

گران ترین خودرو های برقی سال 2020 را بشناسید

وب سایت خبر آنلاین: با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان در کشور های مختلف دنیا از خودرو های دوستدار محیط زیست، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که قیمت بالای این محصولات مانع استقبال بیشتر مردم از خودرو های الکتریکی شده است.

6 شهریور 1399
تعداد: (31)