کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است

به گزارش وبلاگ گل یخ، از عمده فعالیت ها و برنامه های جانبی این کتابفروشی برگزاری جلسات و نقدهای ادبی بر کتاب های سیاسی و متعاقب آن بحث درباره سیاست و امور سیاسی حال حاضر کشور آمریکاست.

کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از ایبنا، در میان شهرها و ایالت های آمریکا شهر شیکاگو به شهر دوستداران کتاب مشهور شده است به طوری که در این شهر کتاب فروشان سعی می نمایند با روش های مختلف مشتری های خود را جذب نمایند. در شیکاگو کتاب فروشی یک شغل موروثی محسوب می گردد و می توان گفت از اولین سال های ورود صنعت چاپ به کشور آمریکا این شهر کتاب فروشی داشته است.

کتابفروشی کیمبی (Quimby) واقع در خیابان نورث شماره 1845 این شهر یکی از این کتابفروشی ها تقریباً قدیمی است که ویژگی منحصر به فردی دارد که شاید بتواند با این ویژگی حساب آن را از دیگر کتابفروشی های متعدد شهر جدا کرد. این کتابفروشی مثل دیگر فروشگاه ها نیست و شما نمی توانید جدیدترین کتاب ها را در لیست پرفروش ترین ها پیدا کنید. بلکه باید به دنبال کتاب های عجیب و غریب بگردید.

کتابفروشی کیمبی دارای وسیع ترین مجموعه از کتاب هایی است که منتشر نماینده آنها در آمریکا به ناشران غیرمعمول (Unusual) مشهور هستند. این ناشران هر کتاب و رمان مصور و غیرمصور زیرزمینی، منتقد دولت و کتاب های سیاسی را چاپ می نمایند و به جرات می توان گفت از هر نسخه از این کتاب ها را می توان در این کتابفروشی جستجو کرد.

از عمده فعالیت ها و برنامه های جانبی این کتابفروشی برگزاری جلسات و نقدهای ادبی بر کتاب های سیاسی و متعاقب آن بحث درباره سیاست و امور سیاسی حال حاضر کشور آمریکاست. یکی از بحث های داغ این محافل نقد سیاست دولت ترامپ در سال های اخیر بوده است. کتاب ها و رمان های مصور و کمیک نیز تقریباً رنگ و بوی سیاسی دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابفروشی سیاسی در شهری که کتابفروشی شغلی موروثی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید