بعضی قصد دارند با لابی در والیبال باشند، پیکان عقب افتاده است

به گزارش وبلاگ گل یخ، با آغاز فصل جابجایی لیگ برتر والیبال، تیم ها به دنبال جذب بازیکنان مطرح خود هستند. تیم والیبال پیکان تهران از تیم های باسابقه حاضر در مسابقات است که در حال حاضر چند بازیکن خود را از دست داده و در مقایسه با رقبای خود در جذب بازیکنان تا به امروز اقدامی انجام نداده است.

بعضی قصد دارند با لابی در والیبال باشند، پیکان عقب افتاده است

محمد ترکاشوند در تبادل نظر با وبلاگ گل یخ درباره شرایط تیم والیبال پیکان تهران گفت: پیکان دو سال است که از کورس جابجایی عقب افتاده است. هنوز درباره بودجه به جمع بندی نهایی نرسیده ایم و منتظر معین تکلیف بودجه هستیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان درباره ادامه حضورش در این تیم گفت: قبل از عید صحبتی که با رئیس هیئت مدیره داشتم مبنی بر ماندنم در این تیم بود. در حال حاضر قرار است روز چهارشنبه جلسه ای برای معین تکلیف بودجه برگزار گردد همانطور که می دانید چند بازیکن خوب خود را از جمله چپرلی، کریمی، عابدینی، یلی و موذن را از دست داده ایم.

وی در پاسخ به این سئوال که صحبت هایی مبنی بر حضور حمزه زرینی و رضا صفایی در این تیم مطرح است آیا این را تایید می کنید یا خیر، گفت: در حال حاضر با هیچ بازیکنی صحبت ننموده ایم چرا که تا تکلیف بودجه معین نگردد من هیچ قولی به هیچ بازیکنی نمی دهم. صفایی و زرینی از بازیکنان خوب والیبال هستند. هر تیمی علاقه مند است آنها را به خدمت بگیرد و ما هم همینطور. انشاالله پس از معین تکلیف بودجه برای جذب بازیکنان جایگزین کوشش خواهیم کرد.

ترکاشوند در پاسخ به این سئوال که بعضی از مربیان با باشگاه پیکان مذاکراتی داشته اند آیا حضور شما در این تیم قطعی است یا خیر گفت: قبل ازعید رئیس هیئت مدیره اصرار داشت که من قرارداد خود را با این تیم امضا کنم. من روی حرف ایشان حساب ویژه ای باز نموده ام و با هیچ تیم دیگر وارد مذاکره نشده ام چرا که از نظر اخلاقی کار درستی نبود اما یک سری از افراد سعی دارند با لابی گری در والیبال حضور داشته باشند. من برایم شخصیت و کارم مهمتر است و سعی دارم با توانایی، خودم را اثبات کنم نه اینکه با پارتی بازی در والیبال حضور داشته باشم. من تنها خدا را دارم و کسی سفارش من را نمی کند. کوشش می کنم با تمام توان خود و با کوششم در والیبال حضور داشته باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بعضی قصد دارند با لابی در والیبال باشند، پیکان عقب افتاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی قصد دارند با لابی در والیبال باشند، پیکان عقب افتاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید