پس دریافت یحیی گل محمدی منطق ندارد، از پرسپولیس گلایه دارم

به گزارش وبلاگ گل یخ، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو بعد از نشست هم اندیشی فدراسیون فوتبال با نمایندگان چند باشگاه از جمله شهرخودرو، پرسپولیس و استقلال درباره بدهی های بین المللی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

پس دریافت یحیی گل محمدی منطق ندارد، از پرسپولیس گلایه دارم

حمیداوی درباره حضورش در این جلسه گفت: علت برگزاری این جلسه به خاطر بدهی داخلی و خارجی باشگاه ها بود تا راهکاری برای آن دیده گردد. امیدوارم این جلسات ادامه داشته باشد و از نتایج آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

مالک باشگاه شهرخودرو در مورد حضور مهدی محمدنبی در صندلی دبیر کلی فدراسیون فوتبال به جای ابراهیم شکوری توضیح داد: اجازه بدهید به این موضوع ورود نکنیم.

وی سپس با گلایه از برکناری شکوری ادامه داد: اگر سازمانی به یک نیروی جوان معتقد است و او را به هر ترتیبی به آن مسند می رساند و یک سال و نیم از بیت المال هزینه می نماید و آموزش می دهد، بعد آنرا از سمتش بر می دارد، این اتفاق اصلاً جایز نیست مگر اینکه خطایی از او سر زده باشد که من از این بحث بی اطلاعم.

مالک باشگاه شهرخودرو درباره اینکه حضور شکوری از ابتدا در پست دبیر کلی غیر قانونی بوده است، تاکید نمود: دوباره می گویم. اگر ناحق بوده نباید همان روز می آمده است. اگر هم آمده، از بیت المال برایش هزینه شده است. همین الان آقای نبی می گردد دبیر کل و اگر بعد از یکسال بگوییم خداحافظ، فوتبال چه بهره برداری از وی می نماید؟ اگر عمر فوتبالی مدیران کم باشد لطمه می خوریم.

در ادامه یکی از وبلاگ گل یخ از مالک شهر خودرو درباره عدم پاس شدن چک باشگاه پرسپولیس برای به خدمت دریافت یحیی گل محمدی سوال پرسید و اینکه آیا در جلسه امروز با مهدی محمدنبی (عضو سابق هیأت مدیره پرسپولیس) صحبتی داشته است یا خیر. حمیداوی در پاسخ به این سوال گفت: نبی آن زمان می توانست به من جواب ندهد چون در آن مسند نیست. من با پرسپولیسی ها تماس نگرفتم. خودشان تماس دریافتد. به قول امیر قلعه نویی این سوال بیات شده است. این موضوع هم بیات شده است.

وی اضافه نمود: از 23 بهمن گذشته از پرسپولیس طلب داشتیم که این باشگاه اقدامی برای پرداخت نکرده است. از مدیران سابق و فعلی پرسپولیس گلایه دارم. از اسفندماه هیچ تماسی با من گرفته نشده است. چند بار گفته ام و بازهم می گویم که گفته اند شنبه پول را می دهیم. دو حالت دارد. یا تقویم ما زیاد شنبه دارد یا تقویم پرسپولیس شنبه ندارد!

مالک باشگاه شهر خودرو گفت: در جلسه امروز چیزی به نبی نگفتم. می خواستم در عالم شوخی از ایشان سوال کنم. متأسفانه تا به امروز پاسخی از پرسپولیس نگرفته ایم.

حمیداوی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد یحیی گل محمدی را از پرسپولیس به خاطر عدم پرداخت این مطالبات بازگردانید؟ اظهار کرد: من فرد حقوقی نیستم ولی این قرارداد جاری شده است و برگرداندن گل محمدی منطق ندارد. باوجود این بدانید تا آخرین ریال را از پرسپولیس می گیریم.

مالک باشگاه شهرخودرو درباره اقدام داوطلبانه خلعتبری و رحمتی دو بازیکن این تیم برای کاهش قراردادهایشان گفت: از هفت، هشت سال قبل محمدرضا (خلعتبری) را دوست داشتم. او همواره به باشگاه ها لطف داشته است. مهدی رحمتی هم همین را به من گفته است. دو سه بازیکن عظیم دیگر تیم هم همین را گفته اند. باید تعامل باشد. بازیکنان هم زندگی دارند و حداقل باید امرار معاش نمایند.

حمیداوی در مورد اتمام لیگ توضیح داد: یک روز گفتند نظرتان چیست فلان باشگاه قهرمان گردد. من هم پاسخ دادم سال جاری قهرمانی مهم نیست. سرنوشت دو تیمی که قرار است سقوط و دو تیمی که قرار است صعود نمایند مهم است. ما همواره در برگزاری مسابقات تعلل داشته ایم و در بازی ها وقفه داریم. سال جاری از مرداد یا شهریور و زمانی که کرونا دست از کشور ما و جهان برداشت، لیگ بیستم را با همان نتایج آغاز کنیم اما سر فرصت بازی کنیم. یا اینکه حداکثر یک جام حذفی به ما اضافه گردد. آن جام حذفی قبل را تمام کنیم و یک جام حذفی جدید هم برگزار کنیم. شک نکنید اگر لیگ سال جاری را دوباره برگزار کنیم بدانید در لیگ بیستم به مشکل می خوریم.

مالک باشگاه شهرخودرو در سرانجام پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد این باشگاه قصد داشته در ازای عدم پرداخت پول انتقال گل محمدی به پرسپولیس، سیامک نعمتی هافبک سرخپوشان را به خدمت بگیرد؟ گفت: خیر ما پیشنهادی در این زمینه نداشتیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پس دریافت یحیی گل محمدی منطق ندارد، از پرسپولیس گلایه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس دریافت یحیی گل محمدی منطق ندارد، از پرسپولیس گلایه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید