منصوریان: روی گنج خوابیده ایم اما پول نداریم، استقلال 10 میلیارد به ریکانی می داد

به گزارش وبلاگ گل یخ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با انتقاد از شرایط اقتصادی این باشگاه گفت: روی گنج خوابیده ایم اما پول نداریم.

منصوریان: روی گنج خوابیده ایم اما پول نداریم، استقلال 10 میلیارد به ریکانی می داد

به گزارش وبلاگ گل یخ از اهواز، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد گفت: تفاوت ما با فولاد مسائل اقتصادی و آرامشی است که آنها دارند. مسائل اقتصادی تأثیر زیادی دارد و متأسفانه آبادان عادت نموده همواره با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم کند.

وی ادامه داد: نمی دانم به چه کسی تبریک بگویم، چون شکل فولاد در 15 سال گذشته تغییر نموده و تبدیل به شخصیت پایدار شده است. از امکانات ورزشی گرفته تا سه ورزشگاه دست به نقدی که دارند. باید دست کسی که این امکانات را فراهم نموده است، بوسید. هر مدیری که به فولاد آمده، پشت سر این ایده مانده است، ولی طبق بند و تبصره ای که قانون بی خودی است، کسی به نفتِ طفلکی نمی تواند یاری کند.

منصوریان یادآور شد: چندین بار با مسئولان پالایش و پخش نفت که از دوستان من هستند، جلسه برگزار نموده ام. یکسری قوانین که مثل کِش در دست و پای مسئولان به جای مانده و به نظرم این قانون بی عقلی بوده است. روی گنج خوابیده ایم ولی یازده هفته است پول نداریم. نمی گردد یک مرد پنج، شش ماه پول برای خانواده اش نبرد. بازیکنان ما جوان هستند و قراردادشان از هفتاد میلیون شروع می گردد و دو، سه بازیکن قرارداد بالای دو میلیارد و خورده ای دارند. یکی از اینها طالب ریکانی است که محبت نموده و مانده است، بازیکنی که می دانستم استقلال به او 10 میلیارد می داد. متأسفانه تیم ما از آن طرف دیوار از غیرت افتاده است. شما آثاری از تبعات اقتصادی در تیم ما نمی بینید. فرماندار شهر همه کار کرد که مصوبه بگیرد ولی نتوانست. نمی خواهیم 400،500 میلیارد داشته باشیم و همین که 40 میلیارد داشته باشیم کافی است. در حال حاضر فقط 20 میلیارد می خواهیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در رابطه با بازی تیمش با فولاد گفت: تجربه دربی خوزستان نداشتم و این افتخار را پیدا کردم که در دربی خوزستان حضور داشته باشم، جایی که معدن فوتبالیست است. تفکرات گروه ما به گروه جواد نکونام می خورد، فوتبال امروز فیزیکی بود و می دانستیم یک اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد. فولادی ها شاید در باکس ما نیامدند ولی بیرون از باکس موقعیت داشتند، ما هم چنین موقعیت هایی داشتیم و اگر دقت می کردیم می توانستیم به گل برسیم.

منصوریان اضافه کرد: به بازیکنانم گفتم بازی یا یک بر صفر تمام یا با قدرت صفر - صفر می گردد. به نکونام و تیمش تبریک می گویم چون از زمانی که بازگشته، تیم خوبی درست نموده است. تیمی که می خواهد با فولاد بازی کند، باید وقت زیادی بگذارد و ما هم زمان خیلی زیادی را برای ملاقات با فولاد گذاشته بودیم. وقتی شیمبا و پاتوسی را از بازی خارج کردیم به هدف مان رسیدیم. قول داده ایم یک خانواده باشیم و بتوانیم به برترین نحو تیم را جلو ببریم. می دانم حوصله تان از مسائل اقتصادی سَر آمده، ولی دردمان است. نمی توانید برترین ماشین را بدون بنزین داشته باشید، الان ما ته مانده گازمان را استفاده می کنیم.

منصوریان گفت: از فدراسیون فوتبال عاجزانه خواهش می کنم تعریف کند کار داور چهارم چیست. آیا داور چهارم مبصر کلاس است؟ یک سال است این مشکل را داریم. داور چهارم به جای اینکه بازی را نگاه کند همه اش چپ و راست من و نکونام را نگاه می کرد. بازیکنم اشتباه کرد و به او گفتم بی شعور! داور چهارم به داور وسط بی سیم زده که منصوریان به بازیکن تیمش گفته بی شعور، به شما چه ارتباطی دارد؟ مگر در لیگ انگلیس و دیگر لیگ های اروپایی به داور چهارم اجازه می دهند که در هر موضوعی دخالت کند؟ با داوران چهارم این مشکل را پیدا نموده ایم که مدام می خواهند در جریان کار دیده شوند که مثلا در حال رفتن به سمت خانه بگویند آیا ما را دیدید؟

وی اظهار داشت: وقتی من را صدا زدند تصور کردم کسی روی نیمکت حرفی زده است، بعد گفتند شما به بازیکنان تان گفته اید بی شعور! اگر قرار است موشکافانه دقت کنید هر بازی باید 8 نفر از روی نیمکت ها اخراج شوند. به بازیکن خودم روی پاس اشتباه چیزی گفتم، شرایط عصبی و لاکتیک سرم بالاست و اصلا مدیریت ندارم. آقای افشاریان! داور چهارم را توجیه کنید. در 20 سال گذشته کجا دیدید مربی کارت بگیرد؟ چرا از خرمشهر داور چهارم می گذارید؟ او اصلا نمی خواهد داور چهارم باشد، اصلا از مازندران و تبریز داور چهارم بیاورید. این داور چهارم پارسال تمرکز تیم من را بهم ریخت. وقتی این سبقه را دارد، چرا او را داور چهارم می گذارید؟

سرمربی صنعت نفت گفت: در لیگ های معتبر می بینید بازیکن پرخاش می نماید و داور است که مدیریت می نماید. بخشی از داوری بازی امروز را ایشان انجام داد! داوران چهارم ما توجیه نیستند و بیشتر می خواستند در جریان بازی باشند. در رختکن به ما گفتند همین داور تمرکز همه را بهم ریخته است. دقیقه 81 امیدوارم اشتباه نموده باشم ولی گفتند پنالتی اتفاق افتاده است، اگر پنالتی بوده باشد، سه امتیاز ما گرفته شده است. برادران حیدری با صلابت قضاوت می نمایند و اگر اشتباه نموده باشند، در این اوضاع بی پولی این سه امتیاز فشار زیادی وارد می نماید.

وی به اینکه تیمش دو، سه بازیکن خلاق دارد ولی چرا خلق موقعیت ندارند و مثل اینکه تفکر کارلوس کی روش را پیاده می نماید، پاسخی نداد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منصوریان: روی گنج خوابیده ایم اما پول نداریم، استقلال 10 میلیارد به ریکانی می داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: روی گنج خوابیده ایم اما پول نداریم، استقلال 10 میلیارد به ریکانی می داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید