هوش مصنوعی در گوشی های سامسونگ قدرت می گیرد!

به گزارش وبلاگ گل یخ، به گفته یکی از مدیران سامسونگ، گلکسی S25 می تواند به مدل جمینای نانو 2 مجهز شود.

هوش مصنوعی در گوشی های سامسونگ قدرت می گیرد!

به گزارش خبرگزاری وبلاگ گل یخ ، درحال حاضر، سری گلکسی S24 از نسل اول مدل جمینای نانو گوگل برای ویژگی های هوش مصنوعی روی دستگاه (on-device) استفاده می کند. اکنون به گفته یکی از مدیران سامسونگ، پرچمدار بعدی این شرکت یعنی گلکسی S25 می تواند به مدل جمینای نانو 2 که گوگل هنوز آن را معرفی نکرده است، مجهز شود.

براساس گزارش دیجیاتو، رسانه کره ای Daum Herald Economy به نقل از چو چئول-مین، مدیر اجرایی سیستم LSI سامسونگ، گزارش می دهد که گلکسی S25 -که احتمالاً اوایل سال 2025 عرضه می شود- می تواند اولین موبایلی باشد که مدل هوش مصنوعی جمینای نانو 2 را ارائه می دهد. قابل ذکر است که صحبت های مدیر سامسونگ شامل جزئیاتی درباره جمینای نانو 2 بوده است که خود گوگل هنوز به طور رسمی از آن ها رونمایی نکرده است.

ویژگی های هوش مصنوعی بیشتر در سری گلکسی S25

به گفته مدیر سامسونگ، جمینای نانو 2 نسبت به نسل قبلی خود بهبود خواهد یافت و می توانیم انتظار پیشرفت هایی در زمینه هایی مانند تشخیص صدا و پردازش تصویر را داشته باشیم. یکی دیگر از جزئیات افشاشده درباره این مدل هوش مصنوعی، بحث هزینه اشتراک آن است.

در ماه فوریه (بهمن ماه)، یکی از مدیران ارشد سامسونگ گفت که ویژگی های آینده هوش مصنوعی ممکن است به نوعی هزینه اشتراک نیاز داشته باشد. بنابراین، ویژگی آینده هوش مصنوعی جمینای نانو 2 ممکن است کاملاً رایگان نباشد.

تا عرضه رسمی سری گلکسی S25 زمان زیادی به جای مانده و هنوز گوگل تأیید نکرده است که جمینای نانو 2 چه پیشرفت هایی در زمینه هوش مصنوعی روی دستگاه به همراه خواهد داشت. اگرچه صحبت های مدیر سامسونگ، خبر از ادامه همکاری گوگل و این شرکت کره ای می دهد، بااین حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که این همکاری دقیقاً چه ویژگی های نو هوش مصنوعی را فراهم می کند و هزینه اشتراک آن برای کاربر چقدر خواهد بود.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "هوش مصنوعی در گوشی های سامسونگ قدرت می گیرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوش مصنوعی در گوشی های سامسونگ قدرت می گیرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید