مرحله نیمه نهایی مسابقه دفاع 3دقیقه ای سرانجام نامه به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ گل یخ، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی از به تعویق افتادن مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای به دلیل شیوع ویروس کووید 19 اطلاع داد.

مرحله نیمه نهایی مسابقه دفاع 3دقیقه ای سرانجام نامه به تعویق افتاد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ گل یخ به نقل از سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، عیسی علیزاده گفت: مرحله نیمه نهایی دوره چهارم این مسابقات که قرار بود بهار 99 برگزار گردد، به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و قرار است در تابستان امسال اجرا گردد.

علیزاده اضافه کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان مبتکر مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه در کشور، حاضر است تجربیات خود را در اختیار مجموعه های علاقمند در اجرای این مسابقات قرار دهد.

وی گفت: مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای انتها نامه (3 MT) بستری برای رشد و تقویت مهارت های ارتباطی، بیانی و ایده پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی کردن پژوهش ها و تحقیقات دانشجویی است.

علیزاده اضافه کرد: این مسابقات از سال 2008 میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا شروع شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر جهان اجرا می گردد. در ایران به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی این مسابقات از سال 1395 به عنوان بخش جنبی جشنواره انتها نامه سال دانشجویی کلید خورد و در ادامه به صورت مستقل و ملی در سال های 96، 97 و 98 ادامه یافته است.

وی گفت: در دوره اخیر، دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص های مسابقات بین المللی و استاندارد های دانشگاه کوئینزلند مورد بازبینی قرارداد و دستورالعمل اجرایی دوره چهارم براین اساس تنظیم، ابلاغ و اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مرحله نیمه نهایی مسابقه دفاع 3دقیقه ای سرانجام نامه به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله نیمه نهایی مسابقه دفاع 3دقیقه ای سرانجام نامه به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید