ضرورت استفاده از زنجیرچرخ و اطمینان از سلامت خودرو ، 11 جاده مسدود است

به گزارش وبلاگ گل یخ، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: به دلیل بارش برف و باران در اغلب نقاط کشور و پیش بینی وقوع بهمن و کولاک، مردم حتما از سفر غیرضروری پرهیز نمایند همچنین راننده ها تجهیزات ز مستانی و زنجیر چرخ داشته باشند.

ضرورت استفاده از زنجیرچرخ و اطمینان از سلامت خودرو ، 11 جاده مسدود است

به گزارش وبلاگ گل یخ، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد روزانه کندوان در 3 روز هفته

وی اعلام کرد: محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران تا 12 اسفند 99 از ساعت 8 تا 17 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به دلیل اجرایی عملیات ترانشه برداری و اصلاح راستا، حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

برف و باران در جاده های 7 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور توضیح داد: در حال حاضر تردد در راستا رفت و برگشت آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران-شمال و محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه روان است.

محرابی نیا با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، از بارش برف وباران در بعضی از محورهای استان های مرکزی و چهارمحال و بختیاری اطلاع داد.

وی گفت: در حال حاضر بارش باران در بعضی از محورهای استان های لرستان، خوزستان، زنجان، همدان و کهگیلویه و بویراحمد گزارش شده است.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران و آزادراه کرج-قزوین

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده مهرویلا و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده ساسانی و حدفاصل محمدشهر تا مهرویلا اطلاع داد.

خودروها حتما به زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی مجهز باشند

محرابی نیا یادآور شد: به دلیل بارش برف و باران در اغلب نقاط کشور و پیش بینی وقوع بهمن و کولاک، مردم حتما از انجام سفر غیرضروری پرهیز نمایند همچنین راننده ها حتما تجهیزات ز مستانی و زنجیرچرخ داشته باشند.

کاهش 2 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها توضیح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2307 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2 درصد کاهش نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 118 هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با 117 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 109 هزار تردد ثبت شد.

11 جاده مسدود است

محرابی نیا با اشاره به انسداد 11 محور به دلیل نبود ایمنی در راستا، گفت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور خرم آباد-پلدختر، محور سروآباد-پاوه، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین محور وازک-بلده در مازندران، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان، جاده پونل - خلخال، جاده شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ضرورت استفاده از زنجیرچرخ و اطمینان از سلامت خودرو ، 11 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت استفاده از زنجیرچرخ و اطمینان از سلامت خودرو ، 11 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید