امداد نوروزی 1400 ایران خودرو کلید خورد

به گزارش وبلاگ گل یخ، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو جشنواره خدمات نوروزی خود را از پنج شنبه 28 اسفند با تاکید بر ماندن در خانه و دریافت خدمات غیرحضوری شروع می نماید.

امداد نوروزی 1400 ایران خودرو کلید خورد

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از ایکو پرس، این طرح به مدت 16 روز تا انتها سیزدهم فروردین 1400 اجرا می گردد و طی آن، 1625 مرکز خدماتی ایساکو و شرکت امداد خودرو ایران آماده ارایه خدمات به هم وطنان خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، مدیر عامل این شرکت گفت: در این طرح، 186 نمایندگی کشیک آماده ارایه خدمت به مشتریان هستند. همچنین ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران، شامل حدود 1440 خودرو امدادی، اتوکلیک (سرویس فوری در محل)، امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهرها و جاده های کشور فعال خواهند بود. علاوه بر این، نزدیک به 4 هزار نفر از کارکنان ستاد شرکت ایساکو، امدادخودرو و مرکز پاسخگویی ایران خودرو، طی این طرح در ایام تعطیلات نوروز به مشتریان خدمت رسانی خواهند کرد.

مهدی مونسان اضافه نمود: هر چند این مجموعه همچون سنوات پیشین در سراسر کشور آمادگی کامل برای ارایه خدمات دارد، با تاکید ستاد مقابله با کرونا، این شرکت توصیه می نماید که هم وطنان به منظور حفظ سلامت خود و عزیزان، با ماندن در خانه، از امکان گسترده خدمات در محل این مجموعه بهره مند شوند.

وی در ادامه گفت: برای هم وطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت و یا به مناطق کم خطر سفر می نمایند، پایگاه های ثابت امدادی در بعضی از مسیرها و جاده ها به صورت شبانه روزی حضور یافته و آماده ارایه خدمات خواهند بود.

وی اظهار داشت: دریافت خدمات از امدادهای متفرقه ممکن است علاوه بر افزایش هزینه ها، مخاطره آمیز باشد.

لازم به ذکر است، در طول جشنواره نوروزی ایران خودرو، ناوگان امدادی این شرکت علاوه بر خدمت رسانی به دارندگان محصولات ایران خودرو، در صورت احتیاج و در حد امکان به دارندگان محصولات سایر شرکت های خودروسازی کشور نیز خدمات ارایه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "امداد نوروزی 1400 ایران خودرو کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امداد نوروزی 1400 ایران خودرو کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید