خبرنگاران سارقان احشام و محصولات کشاورزی در قاینات دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ گل یخ، بیرجند - خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان قاینات از دستگیری چهار دزد احشام و محصولات کشاورزی و کشف 11 فقره سرقت در این شهرستان اطلاع داد.

خبرنگاران سارقان احشام و محصولات کشاورزی در قاینات دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود زال بیکی روز شنبه گفت: با وقوع چند فقره سرقت احشام، محصولات و لوازم کشاورزی در سطح حوزه استحفاظی، ماموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان به صورت ویزه شناسایی و دستگیری دزدان را در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: با اشراف اطلاعاتی و فعال کردن گشت های محسوس و نامحسوس، ماموران به چهار متهم در این رابطه مشکوک شدند و این افراد را تحت نظر قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات اضافه نمود: متهمان تحت نظر قرار گرفته دستگیر شدند که در بازپرسی تخصصی ماموران به 11 فقره سرقت اعتراف کردند.

وی با اشاره به ارزش 260 میلیون ریالی اموال مکشوفه گفت: در این رابطه چهار نفر دزد به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ زال بیکی از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریع با شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

وی گفت: حضور نیروهای پلیس در شهرستان مایه دلگرمی و آسایش مردم عزیز است و چشمان تیزبین پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و افرادی که نیت های جرم و بزه در سر می پرورانند آسایش و امنیت مردم را خدشه دار سازند.

استان خراسان جنوبی 11 شهرستان دارد و شهر قاین مرکز شهرستان قاینات در 105 کیلومتری بیرجند است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سارقان احشام و محصولات کشاورزی در قاینات دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سارقان احشام و محصولات کشاورزی در قاینات دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید