تصادف مرگبار در حاشیه بوستان ولایت

به گزارش وبلاگ گل یخ، صبح امروز در پی تصادف یک دستگاه خودرو سواری با تیر برق حاشیه بوستان ولایت یک نفر به کام مرگ فرو رفت.

تصادف مرگبار در حاشیه بوستان ولایت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ گل یخ، صبح امروز در ساعت 08:58 دقیقه شاهدان حادثه برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری سمند با تیر برق به آدرس شمال به جنوب بزرگراه یارجانی جنب بوستان ولایت با سامانه 125 تماس گرفته و از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 96 و گروه امداد و نجات 6 را به محل حادثه رهسپار کرد.

داوود بختیاری رئیس ایستگاه 96 که همراه آتش نشانان به محل حادثه اعزام شده بود گفت: یک دستگاه خودرو سواری سمند به علت نامعلومی پس از انحراف از جهت اصلی خود با تیر برق حاشیه بوستان برخورد کرده بود که در پی این برخورد راننده در داخل خودرو محبوس شده و خودرو دچار نشت سوخت شده بود؛ لذا آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول جهت اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات شخص محبوس شده را که یک نفر خانم 37 ساله بود از داخل خودرو به بیرون منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

وی افزود: پس از معاینات اولیه تیم پزشکی معین شد متاسفانه این خانم 37 ساله در این حادثه جان خود را از دست داده است.

بختیاری گفت: نیرو های آتش نشانی پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل خودرو به عوامل پلیس راهور و پاکسازی بزرگراه از بقایای به جا مانده از این تصادف به عملیات خود پایان دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تصادف مرگبار در حاشیه بوستان ولایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف مرگبار در حاشیه بوستان ولایت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید