امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی

به گزارش وبلاگ گل یخ، مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 - 1400 که برای تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شده بود امروز به انتها می رسد و دانش آموزان جامانده تا آخر امروز فرصت دارند نسبت به ثبت نام کتاب درسی خود اقدام کنند.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی

به گزارش ایسنا، دانش آموزانی که تا به امروز اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده اند می توانند از طریق سامانه irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

طبق تاکید وزارت آموزش و پرورش، انتظار می رود با توجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانش آموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام کنند تا کتاب درسی به موقع در اختیار آن ها قرار گیرد.

به گفته معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی همچنین افرادی که به دلیل تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتاب های درسی دارند تا 2 شهریور ماه می توانند اقدام به اصلاح ثبت سفارش کتاب های درسی خود کنند.

توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از منطقه به مدرسه نیز در بازه زمانی 20 مرداد تا 14 شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.

با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب های درسی دوره های تحصیلی توسط مدارس بین دانش آموزان توزیع خواهد شد، بر اساس تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توزیع کتاب های درسی دوره اول متوسطه از تاریخ 25 مرداد ماه شروع و سایر مقاطع تحصیلی اعم از عادی و استثنایی از 10 شهریور ماه شروع و تا 15 شهریور ماه به اتمام برسد.

منبع: فرارو

به "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید