کشاورز:گل دوم قزاقستان دردآور بود، نمیدانم دررختکن چه اتفاقی افتاد

به گزارش وبلاگ گل یخ، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2021 فوتسال دوشنبه شب به مصاف قزاقستان رفت و در این مسابقه بازنده شد. ایران در نیمه نخست این بازی دو گل زد اما در نیمه دوم سه گل خورد تا از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازبماند و حذف گردد.

کشاورز:گل دوم قزاقستان دردآور بود، نمیدانم دررختکن چه اتفاقی افتاد

محمد کشاورز کاپیتان پیشین تیم ملی ایران که در دوره گذشته با تیم کشورمان به اسم سوم جام جهانی رسیده بود، از باخت برابر قزاقستان اظهار تاسف کرد.

کشاورز گفت: در نیمه دوم ورق بازی برگشت و خوب کار نکردیم. متاسفانه گلهایی خوردیم که اگر هوشمندتر بودیم دریافت نمی کردیم. گل دوم قزاقستان خیلی دردآور بود که نمی توانم آن را هضم کنم. چطور می گردد به خاطر فریب داور به تیم حریف خطا می دهیم.

وی اضافه کرد: می توانستیم این قزاقستان را شکست بدهیم ولی بازی از دستمان خارج شد. در ضربات ایستگاهی مشکل داشتیم و از این ناحیه ضربه خوردیم.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران تاکید نمود: به تک تک بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می گویم اما در نهایت نشد. آنقدر ذوق بازی ایران در نیمه اول را داشتم که فکر نمی کردم اینطور گردد. نمی دانم در رختکن چه اتفاقی افتاد که نیمه دوم اینطور شدیم. امیدوار بودیم با این شیوه گلهای بیشتری بزنیم.

کشاورز یادآور شد: در نیمه دوم اولویت ما باید گل نخوردن می شد. باید قدرت ریسک را پایین می آوردیم نه اینکه ترسو باشیم بلکه باید هوشمندانه بازی می کردیم. زمانی که گل اول را خوردیم استرس گرفتیم. حتی وقتی بازی 2-2 شد قزاقستان پنج خطا بود. می توانستیم بازی را به دو وقت اضافه بکشیم و از تیم حریف خطا و پنالتی بگیریم.

کاپیتان پیشین تیم ملی ایران گفت: حیف بود. 20 دقیقه اول عالی بودیم. ناراحتم که بازی را خوب آغاز کردیم و باختیم. اگر بد بودیم ناراحت نمی شدم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشاورز:گل دوم قزاقستان دردآور بود، نمیدانم دررختکن چه اتفاقی افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشاورز:گل دوم قزاقستان دردآور بود، نمیدانم دررختکن چه اتفاقی افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید