کرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت

به گزارش وبلاگ گل یخ، تهران (پانا) - مطابق با اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به دلیل موج جدید شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

کرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت

به گزارش کنفدراسیون صادرات ایران، بر اساس اطلاعیه اتاق بازرگانی ایران، برگزاری مراسم روز ملی صادرات به تعویق افتاد.

در این اطلاعیه آمده است:

اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران آمده است: ضمن تشکر فراوان از زحمات تلاشگران عرصه صادرات کشور که علیرغم مسائل عدیده داخلی و تحریم های ظالمانه بین المللی همچنان پایدار و مقاوم در بازارهای منطقه ای و جهانی فعالیت کرده و پرچم پرافتخار کشور عزیزمان را در بازارهای جهانی برافراشته نگه داشته اند.

به اطلاع می رساند با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا و در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام نظر رسمی ستاد ملی مبارزه با کرونا طی نامه های شماره 64913. د .99 مورخ 13 مهر 99 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی و 100.7337 مورخ 14 مهر 99 ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که همه ساله همزمان با 29 مهر ماه که در تقویم کشور به عنوان روز ملی صادرات ثبت شده است برگزار نخواهد شد.

لذا با عنایت به موارد فوق الذکر و با توجه به اهمیت برگزاری مراسم مزبور توسط اتاق ایران، به اطلاع می رساند برگزاری این رویداد و معرفی صادرکنندگان ممتاز و نمونه ملی به زمان دیگری که متعاقباً به وسیله خبرگزاری ها، رسانه های جمعی و نشریات اعلام خواهد شد، موکول شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات را به تعویق انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید