واعظی: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود

به گزارش وبلاگ گل یخ، رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود. مذاکرات قبلا صورت گرفته و مراحل خود را طی نموده. آمریکا به تعهدات خود عمل ننموده و مهمترین شرط ما این است که تعهدات کشور ها باید در برجام برای همه محترم شمرده گردد.

واعظی: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ گل یخ، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت، گفت: دولت آمریکا (ترامپ) خسارت های زیادی به روابط بین الملل زد از جمله این خسارت ها در خاورمیانه بود که فشار های خیلی شدیدی به ملت ایران وارد کرد.

وی افزود: بر داشت از دولت بایدن بر اساس اظهاراتی بوده که در کابینه بایدن در آینده قرار است مطرح گردد که این بر بازار دلار و سکه اثر گذاشته است.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره طرح الزام دولت به پراخت یارانه معیشتی از سوی مجلس گفت: اینکه ما بتوانیم از هر فرصتی استفاده کنیم تا مردم و کسبه هایی که برای کرونا باید تعطیل باشند و یا به هر دلیل لطمه خوردند مفید است. با مجلس در این زمینه هم نظر هستیم تا بتوانیم به مردم یاری بیشتری کنیم. باید با مجلس صحبت کنیم تا محل دقیق منابع تعیین گردد. با مسئولان ذی ربط صحبت می کنیم تا به نتیجه تعیینی برسیم.

واعظی در انتها تاکید نمود: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود. مذاکرات برجام قبلا اجرا شده و مراحل خود را طی نموده است. آمریکا به تعهدات خود عمل ننموده و مهمترین شرط ما این است که تعهدات کشور ها باید در برجام برای همه محترم شمرده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واعظی: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: مذاکرات جدید برای برجام نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید