مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود

به گزارش وبلاگ گل یخ، مینا جعفرزاده که بیش از دو دهه قبل در سریال هتل پیاده رو با زنده یاد عزت الله مهرآوران همبازی بوده است، ضمن ابراز ناراحتی از درگذشت این هنرمند، او را از هنرمندان بی حاشیه ای خواند که همواره سرش به زندگی اش گرم بود.

مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود

هتل پیاده رو نام یک مجموعه هرشبی به کارگردانی زنده یاد بهمن زرین پور است که در نوروز 1378 از شبکه اول پخش شد. در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی چون اکبر عبدی، مینا جعفرزاده (همسر بهمن زرین پور)، محمود پاک نیت، علیرضا خمسه و البته عزت الله مهرآوران ایفای نقش می کردند و فاصله فراوری تا پخش هر قسمت بسیار اندک بود.

مینا جعفرزاده حالا پس از دو دهه و در شرایطی که دیگر همسرش ـ بهمن زرین پور ـ و عزت الله مهرآوران در قید حیات نیستند، در گفت و گویی با وبلاگ گل یخ با یادآوری حضور مرحوم مهرآوران در سریال هتل پیاده رو، در عین حال می گوید: راستش خیلی حضور فکر ندارم که خاطرات جزء به جزء را تعریف کنم. چون درباره سریالی حرف می زنیم که بیش از بیست سال از پخش آن گذشته است. متاسفانه در خصوص ایفای نقش ها و سکانس هایی که با هم داشتیم چیزی به یاد ندارم، فقط در حد سلام و علیک و اینکه حال همدیگر را می پرسیدیم سر پروژه با هم حرف می زدیم، چون آن موقع تمام فکر و فکرمان این بود که کار را به پخش برسانیم.

این بازیگر پیشکسوت برای مرحوم مهرآوران طلب آمرزش کرد و گفت: ایشان واقعا آدم بی حاشیه ای بود؛ ما هیچ وقت چیزی از ایشان نشنیدیم. همواره سرش به زندگی اش بود و این بی حاشیه بودن برترین کار برای ما آدم هاست.

جعفرزاده بعلاوه تاکید نمود: قطعا کار با ایشان همواره خوب بود چون از هنرمندان خوب کشورمان بودند. من در این سال ها چیز بدی از ایشان ندیدیم و نشنیدم. مرحوم مهرآوران واقعاً انسان معقول و باشخصیتی بود.

بازیگر سریال های خاله خانم، زیر آسمان شهر، تفنگ سرپر، نابرده رنج، شوق پرواز و دوپینگ درباره فعالیت این روزهایش در عرصه سینما و تلویزیون به وبلاگ گل یخ گفت: در حال حاضر قراردادی با یک سریال نمایش خانگی دارم اما هنوز نقشم آغاز نشده و اسمش هم قطعی نشده است که بگویم. از سال گذشته تا به امروز به خاطر کرونا خیلی کار نکردم؛ در حالی که قرارداد هم داشتم اما آن موقع که اوج کرونا بود قراردادم را با عذرخواهی فسخ کردم چون من دیابت دارم و خیلی ترسیدم از اینکه در فضای کار قرار بگیرم.

جعفرزاده در سرانجام گفت: در طول مدت کرونا، سه کار برای سینما و تلویزیون انجام دادم؛ یک فیلم سینمایی که به اصفهان رفتیم و دو سریال که خدا را شکر به خیر گذشت ولی از زمانی که کرونا اوج گرفت دیگر تا الان کار نکردم. سریال دوپینگ را داشتم که سال گذشته پخش شد و یک سریال دیگر که اسفند 99 به روی آنتن رفت. فیلم سینمایی ای هم که در آن بازی داشتم نمی دانم چه زمانی اکران می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مینا جعفرزاده: مهرآوران از بی حاشیه ها بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید