غار ترسناک جادوگر، نماد تسخیرشدگی در آمریکا

به گزارش وبلاگ گل یخ، برای کسانی که به داستان های ارواح و افسانه ها علاقه مندند، شنیدن داستان بل جادوگر کافی است تا لرزه بر بدن همه کسانی که داستان را می شنود بیندازد، چه برسد به اینکه به این غار بروند.

غار ترسناک جادوگر، نماد تسخیرشدگی در آمریکا

دوران ویکتوریا پر از خطرات شناخته شده و ناشناخته بود. افسانه ترسناک غار جادوگر بل در تنسی که با نام تسخیر جادوگر بل نیز شناخته می شود، داستانی است که از ادبیات فولکلور جنوب آمریکا نشأت گرفته است. اگر به گردشگری وحشت علاقه مند هستید با وبلاگ گل یخ همراه باشید تا بیشتر با جادوگر بل آشنا شویم.

داستان جادوگر بل در تنسی

این داستان به دهه 1800 بازمی شود که خانواده بل در شهرستان رابرتسون در تنسی مستقر شدند. بل کشاورزی بود که همراه با همسر و فرزندش در سال 1880 در شهر رابرتسون در استان تنسی زندگی می کرد. آن ها در مزرعه ای به مدت 13 سال ساکن بودند.

در تابستان 1917 اتفاقات غیرعادی زیادی در خانه آن ها رخ داد. بعضی از اعضای خانواده حیوان های عجیبی را می دیدند که در مزرعه در حال چریدن هستند. بعضی دیگر نیز نیمه شب ها صدای کوبیدن در را می شنیدند. بعلاوه صدای کشیده شدن زنجیر بر کف زمین شنیده می شد. از داخل خانه صداهای غیرانسانی دیگر به گوش می رسید.

تنها یک سال بعد بود که خانواده بل برای خلاص شدن از مشکل از همسایگان خود یاری خواستند و پس از اینکه دیگران شاهد پدیده های ناخوشایند بودند، تحقیقات رسمی به وسیله مسئولین این شهر شروع شد.

انتها منشأ صدا پیدا شد. آن ها گفتند که نام او کیت است و هدف او این بود که جان بل را بگیرد و بعلاوه از ازدواج دخترش با پسر همسایه جلوگیری کند.

در طول سه سال، خانواده متحمل شکنجه روانی و نیز سو ءاستفاده های فیزیکی به وسیله فردی به نام کیت نهاده شدند تا اینکه انتها جان بل به هر چیزی که سال ها او را آزار داده بود تسلیم شد. انتها در تاریخ 20 دسامبر سال 1820 آقای بل نفس های آخر را کشیده و جان سپرد.

مردم محلی امروزه هم جادوگر بل را مسئول اصلی تمامی اتفاقاتی می دانند که در آن حوالی رخ می دهد.

در آن حوالی هنوز هم گاهی صداهای عجیب شنیده می شود. بعضی اوقات در تصاویر عکاسی شبح انسانی مشاهده می شود که اصلا در آن موقع در آنجا حضور نداشته است.

غار جادوگر

داستان بل ساحره به قدری در تاریخ تنسی ریشه دوانده است که غالبا در مدارس افسانه ای، در میان بچه ها به عنوان آخرین داستان ترسناک تدریس می شود.

این داستان حتی پس از ایجاد کنجکاوی در خصوص جادوگری که خانواده بل را آزار داده بود، به اندرو جکسون نیز که قرار بود رئیس جمهور باشد راه پیدا کرد.

غاری که جادوگر در آن زندگی می نماید ترسناک است. هفته ای شش روز در طول ماه های تابستان باز است. در ورودی غار به تنهایی ترسناک است، یک در آهنی بزرگ پس از ورود بازدیدنمایندگان بسته می شود.

فضای داخلی غار، تونل های طولانی است که قطعا شبیه به چیزی هستند که بیشتر افراد به آن فکر می نمایند. جادوگر، در گذرگاه های طویل آن راه می رفته است. بعضی از مکان ها روشن است و در مواقعی که بازدیدنمایندگان به گوشه و کناری می فرایند، ممکن است اتاق ها تاریک باشند.

اگر به مطالب گردشگری علاقه دارید، خانه مشهورترین معشوقه دنیا کجاست؟ را بخوانید.

بااین حال هیچ خطری در رابطه با کشف این غار وجود ندارد. غار جادوگر بل که در مزرعه جان بل واقع شده است در سال 2008 در فهرست ثبت تاریخ ملی نهاده شد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با خودرو شخصی خود به وان سفر کنید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "غار ترسناک جادوگر، نماد تسخیرشدگی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غار ترسناک جادوگر، نماد تسخیرشدگی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید