علت درگذشت شطرنجباز نوجوان شهررضایی معین شد

به گزارش وبلاگ گل یخ، دلیل مرگ سهیل چاووشی، شطرنج باز 16 ساله اهل شهررضا در استان اصفهان حادثه ای بود که منجر به فوت وی هنگام خواب شده است.

علت درگذشت شطرنجباز نوجوان شهررضایی معین شد

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از مهر، حسین گلشنی، رئیس هیات شطرنج استان اصفهان، در خصوص دلیل مرگ شطرنجباز نوجوان شهررضایی گفت: طی تماسی که از طرف هیات شطرنج استان با خانواده مرحوم چاووشی داشتیم، متوجه شدیم که حادثه سقوط از پله باعث مرگ وی شده است اما نه در همان لحظه اتفاق.

وی ادامه داد: ظاهرا شب گذشته سهیل از چند پله سقوط می نماید اما به ظاهر مشکل پیش نمی آید و آثاری از این حادثه در وی نمایان نمی گردد، حال عمومی اش خوب بوده و مشکل حاد و خاص هم نداشته است. مرحوم چاووشی با همین شرایط شب گذشته را طی نموده اما صبح از خواب بیدار نشده است. خانواده صبح امروز دوشنبه متوجه مرگ وی در خواب شده اند.

رئیس هیات شطرنج استان اصفهان ضمن ابراز تاسف از مرگ ناگهانی این شطرنجباز نوجوان و تسلیت به خانواده چاووشی و جامعه شطرنج گفت: مرحوم چاووشی از فعالان شطرنج استان بود و سال ها در رده های سنی مختلف صاحب عنوان هم شده بود. البته از یک سال پیش دیگر چندان در شطرنج فعالیت نمی کرد و آخرین بار در رده سنی زیر 15 سال بازی نموده بود.

سهیل چاووشی در یک خانواده کاملا شطرنجی عظیم شده و برادر عظیم تر دانیال بود که از شطرنجبازان مستعد و آینده دار شطرنج اصفهان به شمار می رود.

منبع: همشهری آنلاین

به "علت درگذشت شطرنجباز نوجوان شهررضایی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت درگذشت شطرنجباز نوجوان شهررضایی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید