بازیکن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس

به گزارش وبلاگ گل یخ، خبرنگاران: پرسپولیس بعد از شکست و حذف از لیگ قهرمانان آسیا باید مهیای آغاز رقابت های لیگ برتر ایران گردد؛ جایی که باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند، ولی می داند با توجه به تقویت سایر تیم ها، این بار دفاع از عنوان قهرمانی هم کار راحتی برایش نخواهد بود.

بازیکن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس

به گزارش وبلاگ گل یخ، البته پرسپولیس هم چندین بازیکن تازه از جمله 2 مدافع، 2 هافبک و یک مهاجم خریداری نموده، ولی به نظر می رسد بازیکنانی که جذب این تیم شده اند، به غیر از یکی دو نفر، بقیه از لیست دوم و سوم یحیی گل محمدی خریداری شده اند. به طور مثال درباره مهاجم بسیاری می دانند که یحیی گل محمدی سجاد شهباززاده و کی روش استنلی، دو بازیکن فصل پیش سپاهان را زیر نظر داشت، ولی به حامد پاکدل رسید.

در خصوص مدافعان هم که عنوان شده پرسپولیس با مرتضی پورعلی گنجی مذاکره داشته، ولی مصدومیت ناگهانی این مدافع ملی پوش، باعث خرید مدافع دیگری شده است. با این حال، به غیر از این موارد، امروز خبرورزشی از بازیکن دیگری در لیست خرید گل محمدی نام برده که در نوع خودش جالب است. در این گزارش از امید نورافکن به عنوان یکی دیگر از بازیکنان سپاهان نام برده شده که در لیست خرید گل محمدی قرار داشته است. نورافکن که توانایی بازی در پست مدافع و هافبک را دارد با سپاهانی ها قرارداد داشته و نمی توانسته از تیمش جدا گردد. این موضوع در حالی عنوان شده که او سابقه بازی در استقلال، باشگاه رقیب پرسپولیس را هم در کارنامه دارد.

به هر روی، در این گزارش عنوان شده علاقه سرمربی پرسپولیس به بازی نورافکن طوری است که او سال گذشته هم در کوشش برای جذب این بازیکن بوده، ولی پیروز به خریدش نشده است.

منبع: فرارو

به "بازیکن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید