ظریف و سیدحسن خمینی اعلام نموده اند که کاندید نمی شوند خبرنگاران

به گزارش وبلاگ گل یخ، دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران با اشاره به گزارش روزنامه همشهری مبنی بر آخرین تحولات نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و راهبرد اصلاح طلبان برای رسیدن به کاندیدای واحد، گفت: هنوز راجع به مصادیق کاندیدا ها هیچ صحبتی نشده است.

ظریف و سیدحسن خمینی اعلام نموده اند که کاندید نمی شوند خبرنگاران

احمد شریف، دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران و عضو جبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان) در مصاحبه با خبرنگار احزاب وبلاگ گل یخ، با اشاره به گزارش روزنامه همشهری مبنی بر آخرین تحولات نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و راهبرد اصلاح طلبان برای رسیدن به کاندیدای واحد، گفت: هنوز راجع به مصادیق کاندیدا ها هیچ صحبتی نشده است.

شریف ادامه داد: این وظیفه کمیته راهبرد ها و برنامه ریزی است که باید یک آیین نامه ای را تدوین کند و به صحن عمومی جبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع ساز) بیاورد تا تصویب گردد؛ اما هیچ کدام از این ها صورت نگرفته است.

این عضو جبهه اصلاح طلبان ایران در رابطه با شاخصه های انتخاب کاندیدای منتخب هم گفت: در رابطه با شاخصه های انتخاب کاندیدای این جبهه، هنوز به هیچ عنوان صحبتی نشده است.

دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران با اشاره به اسامی که در این گزارش آمده بود، بیان نمود: تا آنجا که من اطلاع دارم آقایان ظریف و سید حسن خمینی اعلام نموده اند که کاندید نمی شوند؛ حال نمی دانم عده ای چگونه برای اسامی اشخاصی را اعلام و گزینه نهایی را هم معین نموده اند.

شریف اضافه نمود: اصلاح طلبان دیگری مثل آقایان عارف، پزشکیان، رهامی، کواکبیان و نفرات دیگری که شاید اضافه بشوند هم برای کاندیداتوری اعلام آمادگی نموده اند؛ از الان نمی گردد گفت که افراد با چه معیاری بایستی درمعرض ارزیابی قرار بگیرند و گزینه نهایی باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

وی در رابطه با آخرین اقدام جبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع ساز)، گفت: آخرین اقدامی که درجبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان) انجام شده، اقدام برای دعوت از واجدین شرایط برای ثبت نام در انتخابات شورا ها است؛ با توجه به زمان اندکی که تا ثبت نام شورا ها مانده بیشتر بحث ها در این راستا بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ظریف و سیدحسن خمینی اعلام نموده اند که کاندید نمی شوند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف و سیدحسن خمینی اعلام نموده اند که کاندید نمی شوند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید