خواستگار ناکام پدرِ دختر را کشت

به گزارش وبلاگ گل یخ، پلیس در تعقیب پسر جوانی است که بعد از شنیدن جواب رد از دختر مورد علاقه اش، پدر او را با شلیک گلوله به قتل رساند.

خواستگار ناکام پدرِ دختر را کشت

به گزارش شرق، تحقیقات درباره این جنایت از زمانی آغاز شد که کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس از قتل مردی در خودروی خود باخبر شدند و بعد از اینکه در محل حادثه حضور یافتند، فهمیدند این مرد هدف گلوله قرار گرفته است. بررسی های اولیه نشان می داد قاتل فردی آشنا بوده؛ چون توانسته به راحتی سوار خودروی مقتول شود و از فاصله نزدیک به او شلیک کند.

متهم بدون اینکه سرقتی مرتکب شود، محل جنایت را ترک کرده بود و همین امر نشان می داد او دنبال انتقام جویی بوده و با مقتول اختلاف داشته است. پلیس بعد از انتقال جسد مرد میان سال به پزشکی قانونی، به تحقیق از اعضای خانواده او پرداخت. در این مرحله معین شد دختر خانواده خواستگاری به نام حبیب داشت که جواب رد شنیده بود، اما دست از خواسته اش نمی کشید و روز حادثه نیز قرار بود سراغ مقتول برود.

حبیب در یک گردهمایی با دختر مقتول آشنا و به او علاقه مند شده بود. او موضوع را به دختر جوان گفته و توضیح داده بود قصد ازدواج دارد. دختر نیز موضوع را با والدین خود در میان گذاشته بود. پس از آن حبیب به خواستگاری رفت و ادعا های فریبنده ای را عنوان نمود و قول داد برای همسر آینده اش خانه بخرد و امکانات زندگی را فراهم کند. اگرچه در ابتدا مسئله ای وجود نداشت، وقتی مادر دختر کمی درباره حبیب تحقیق کرد و به پرس وجو درباره او پرداخت، فهمید ادعا های این جوان کذب است.

همسر مقتول به پلیس گفت: بعد از اینکه فهمیدم این پسر به درد ازدواج با دخترم نمی خورد، موضوع را با او و شوهرم عنوان نمودم؛ البته به دخترم جزئیات را توضیح ندادم و فقط از او خواستم به حبیب جواب رد بدهد. دخترم نیز همین کار را کرد، اما آن خواستگار دست بردار نبود و مرتب بر خواسته اش اصرار می کرد.

سماجت های حبیب باعث شد این بار خودم با او صحبت کنم و باز هم بدون ورود به جزئیات، به او توضیح دادم این وصلت مناسب و صحیح نیست. در حالی که تصور می کردم پسر جوان دیگر مزاحمتی ایجاد نکند، او باز هم سماجت کرد تا اینکه روز حادثه با دخترم تماس گرفت و از او آدرسی را که پدرش در آنجا حضور داشت، پرسید تا برود و بار دیگر صحبت کند. بعد از آن بود که دیگر از شوهرم خبری نشد و فهمیدیم او کشته شده است. بنا بر این گزارش، متهم در حال حاضر فراری است و تحقیقات برای دستگیری او ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "خواستگار ناکام پدرِ دختر را کشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواستگار ناکام پدرِ دختر را کشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید