خبرنگاران سازش در 59 پرونده شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان

به گزارش وبلاگ گل یخ، تهران - خبرنگاران - شورای حل اختلاف استان تهران گفت: 59 فقره پرونده در شعبه 2907 مجتمع شماره 30 شورای حل اختلاف تهران مستقر در ندامتگاه شهرری (ویژه بانوان) با سازش مختومه شده است.

خبرنگاران سازش در 59 پرونده شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان

به گزارش روز شنبه شورای حل اختلاف استان تهران، با تلاش قاضی، اعضاء و دبیران شعبه 2907 مجتمع شماره 30 شورای حل اختلاف تهران مستقر در ندامتگاه شهر ری، 59 فقره پرونده که 34 فقره از آنها مربوط به اسفند 1398 و 25 فقره از آنها مربوط به فروردین 1399 است و یکی از پرونده ها وقوع قتل عمد بوده است، با تلاش صبورانه اعضای شورای حل اختلاف و گذشت اولیاء دم، مددجویان از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

در میان این پرونده ها، پنج مورد مربوط به ضرب و جرح عمدی در مشارکت سرقت مسلحانه از طلافروشی و مشارکت در نزاع دسته جمعی و اخلال در نظم عمومی و 11 فقره کلاهبرداری بوده است که تلاش قاضی و اعضاء شعبه و گذشت شاکیان پرونده ها با سازش مختومه شده است.

براساس این گزارش، با توجه به بخشنامه رئیس قوه قضائیه در خصوص رسیدگی به شرایط زندانیان در ایام کرونا موجبات آزادی یا مرخصی تمام آنها به جز یک فقره آن هم به دلیل اهتمام به حفظ امنیت جامعه فراهم شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سازش در 59 پرونده شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازش در 59 پرونده شورای حل اختلاف مستقر در زندان زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید