خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ

به گزارش وبلاگ گل یخ، تهران (پانا) - سیزدهمین قسمت از مجله تلویزیونی پرنیان صدا، جمعه 24 دی ماه ساعت 20 تقدیم علاقه مندان موزه دیداری شنیداری 80 ساله رادیو خواهد شد.

خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در برنامه پیش رو پرنیان صدا، هنرمند پیشکسوت، صداپیشه و مجری محبوب رادیو مریم نشیبا از خاطرات شنیدنی بیش از 4 دهه همراهی و حضور در رسانه ملی، برنامه ماندگار شب بخیر کوچولو و از 25 سال اجرای برنامه گلبانگ سخن خواهد گفت.

همچنین در این برنامه ، نمایش طنز تراژدی در 4 پرده با هنرمندی علیرضا جاویدنیا و عباس محبی با موضوع دردسر های تصویب سناریو پخش می شود.

مصاحبه خاطره انگیز استاد محمد نوری در سال 1352 در برنامه شما و رادیو با اجرای منوچهر نوذری و ثریا قاسمی که ایشان برای اولین بار برای معرفی و پخش ترانه معروف (عروسی) به رادیو آمده بودند، از دیگر بخش های دیدنی این هفته پرنیان صدا است.

در مجله گرافیکی پرنیان صدا شاهد مرور کوتاه بر پیشینه و سرگذشت (ضربی خوانی) در رادیو با صدا و اجرای زنده یاد مرتضی احمدی و در پی آن پخش ترانه ای در گله از چرخ ستمگر از طریق ایشان خواهیم بود.

سه لطیفه نمایشی با حضور فرهنگ مهرپرور، منوچهر آذری، حمید قنبری، علی تابش، علیرضا جاویدنیا و منوچهر نوذری برای این هفته در نظر گرفته شده است که با اجرای دو بیتی لبخند از طریق جواد آتش افروز به تصویر در می آید.

میان پرده های گوناگون و موزیکال از جمله قطعه شاد جمعه ها مهمونیه با خوانندگی داوود حیدری در قاب تلویزیون به تصویر کشیده می شود.

مسابقه نو صدای ماندگار نیز در این قسمت طبق روال گذشته برگزار و برندگان مسابقه قبل نیز معرفی خواهند شد،

برنامه پرنیان صدا به تهیه کنندگی سعید توکل کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که جمعه هر هفته ساعت 20 به مدت 45 دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطرات شنیدنی مریم نشیبا از برنامه شب بخیر کوچولو و گلبانگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید