حسینی: داور مسابقه فردا تحت تأثیر حواشی اخیر قرار نمی گیرد، تیم جوان ما از بازی های سخت فرصت درست می کند

به گزارش وبلاگ گل یخ، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت که تیم جوانش سعی می کند از بازی های سخت برای خود فرصت بسازد.

حسینی: داور مسابقه فردا تحت تأثیر حواشی اخیر قرار نمی گیرد، تیم جوان ما از بازی های سخت فرصت درست می کند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گل یخ، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پیکان برابر استقلال در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، گفت: فکر می کنم به مرحله ای از بازی ها رسیدیم که سخت ترین بازی ها برای ما می تواند باشد. سه بازی پیاپی با تیم های مدعی استقلال، سپاهان و پرسپولیس که فشار خوبی می تواند به ما وارد کند. امیدوارم در این سه بازی سخت و مهم بازیکنان ما بتوانند خوب خودشان را نشان بدهند و از پس این بازی های سخت بر بیاییم. فردا هم با یک تیمی بازی داریم که همیشه مدعی بوده است، نفرات خوبی دارد و یکی از برندهای فوتبال ایران است. امیدوارم بازی خوبی باشد و تماشاگران از این بازی لذت ببرند.

وی درباره بحث های مربوط به داوران و اینکه استقلالی ها هم به داوری ها اعتراض داشتند، گفت: من هم می بینم که در این یکی دو هفته درباره داوری صحبت و فشار زیادی به داوران وارد شده است. به نظرم کمیته داوران با انتخاب یک داور خوب این شائبه را گرفته است. من وقتی اسامی داوران را دیدم، متوجه شدم یک داور خوب و قوی برای بازی ما انتخاب شده است. امیدوارم فردا سوت های خوبی زده شود که هیچ تیمی ضرر نکند.

حسینی در پاسخ به این پرسش که این بحث ها کار او و تیمش را سخت نمی کند، شرح داد: کار را که برای ما سخت نمی کند، چون ما تمرکزمان روی کار خودمان است. من انتظارم این است که فشاری که وارد شده روی داور تأثیرگذار نباشد و تیمی اگر می خواهد برنده باشد با زور بازو و قدرت فنی خودش برنده شود و در پی امتیاز گرفتن از داور نباشد. داوری که انتخاب شده یک داوری است که تحت تأثیر حواشی قرار نمی گیرد و امیدوارم فردا هر تیمی که بهتر بود روی اتفاقات فوتبالی نتیجه بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که استقلال پس از پنج تساوی پیاپی به مصاف پیکان می آید، آیا شاگردان شما می توانند پیروز بازی فردا باشند؟، خاطر نشان کرد: من درباره استقلال نمی توانم صحبت کنم. این تیم یک مربی خوب دارد و درباره تیمش صحبت می کند. ما تیمی جوانی داریم که سعی می کند از بازی های سخت یک فرصت درست کند و امیدوارم فردا یک بازی خوب و قدرتمند انجام دهند و اتفاقات فوتبالی فردا برای ما رقم بخورد. در آبادان ما زمین و زمان را در دست داشتیم، ولی سه امتیاز را نگرفتیم. امیدوارم فردا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش در بازی فردا اعلام کرد: خوشبختانه فردا ما تمام بازیکنان مان را در اختیار داریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین در مورد اینکه نداشتن یک ورزشگاه مناسب و نبود یک زمین خوب چقدر می تواند در نتایج پیکان تأثیر بگذارد، گفت: صد درصد تأثیرگذار است. به نظر من داشتن یک زمین اختصاصی مناسب برای هر تیمی واجب است و این بحث فقط پیکان نیست. تیم هایی که در لیگ برتر شرکت می کنند مسئولان باید یک تدابیری برای آنها بیندیشند که هر تیم یک زمین اختصاصی داشته باشند و این موضوع بی تأثیر در نتیجه گیری و کیفیت کار بچه های ما نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسینی: داور مسابقه فردا تحت تأثیر حواشی اخیر قرار نمی گیرد، تیم جوان ما از بازی های سخت فرصت درست می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: داور مسابقه فردا تحت تأثیر حواشی اخیر قرار نمی گیرد، تیم جوان ما از بازی های سخت فرصت درست می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید