بی توجهی باشگاه پرسپولیس به سرانجام قرارداد علیپور

به گزارش وبلاگ گل یخ، مدیران باشگاه پرسپولیس نسبت به تمدید قرارداد علی علیپور بی توجه هستند و اجازه می دهند او بدون درآمدزایی از جمع سرخ پوشان جدا گردد.

بی توجهی باشگاه پرسپولیس به سرانجام قرارداد علیپور

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ گل یخ، با وجود اینکه تنها چند هفته دیگر از مدت قرارداد علی علیپور با باشگاه پرسپولیس به جامانده و مهاجم سرخ پوشان در کوشش است تا به وسیله ایجنت های بین المللی راهی فوتبال اروپا گردد، از سوی مدیران جدید باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او داده نشده است.

در آخرین مرتبه این محمدحسن انصاری فرد بود که پیش از استعفا از مدیرعاملی پرسپولیس کوشش کرد تا قرارداد علیپور را تمدید کند و این بازیکن هم خواسته های خود را که در رأس آن ها افزایش مبلغ قراردادش که در مقایسه با بسیاری ستاره ها کمتر بود را عنوان نمود که این موضوع با موافقت انصاری فرد روبرو گردد و قرار شد پس از اعلام موافقت هیئت مدیره این قرارداد تنظیم گردد اما با استعفای انصاری فرد این موضوع در ورطه فراموشی نهاده شد و کادر مدیریتی فعلی باشگاه اقدامی برای تمدید قرارداد مهاجم سرخ پوشان انجام نداده است که این موضوع باعث شده تا علیپور برای جدایی از پرسپولیس با واسطه ها وارد مذاکره گردد.

اخیراً سید مهرداد هاشمی عضو هیئت مدیره پرسپولیس اعلام نموده بود باشگاه برنامه ای برای تمدید قرارداد بازیکنان تا سرانجام فصل ندارد چون این کار حرفه ای نیست. در صورتی که در تمامی باشگاه های حرفه ای و نیمه حرفه ای جهان برای تمدید قرارداد بازیکنان شاخص یک سال پیش از اتمام مدت قرارداد مذاکرات لازم انجام می گردد تا در زمانی که بازیکنی با پیشنهاد خوبی روبرو شد به وسیله فروش بازیکن درآمدزایی خوبی برای باشگاه ایجاد گردد.

کادر مدیریتی فعلی باشگاه پرسپولیس نشان داده که حرفه ای نیست چون در سرانجام فصل و با تمام شدن مدت قرارداد راه برای حضور بازیکن در باشگاهی دیگر باز است و او می تواند با پاسخ مثبت به بهترین پیشنهاد، پول بیشتری کسب کند. علیپور هم از این قاعده مستثنی نیست و ترجیح می دهد تا با کسب درآمدی بیشتر به تیمی اروپایی یا عربی برود. این شکل مدیریتی در پرسپولیس را باید روشی نوین در تمدید قرارداد بازیکنان شاخص دانست.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بی توجهی باشگاه پرسپولیس به سرانجام قرارداد علیپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی توجهی باشگاه پرسپولیس به سرانجام قرارداد علیپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید