بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا: جای بارسا بودم کومان را انتخاب نمی کردم، به او سلام هم نخواهم کرد

به گزارش وبلاگ گل یخ، خوشبختانه آن سال زیاد طول نکشید و توانستیم فصل را برای خودمان حفظ کنیم. قرار نیست به او سلام کنم و او هم چنین کاری را نخواهد کرد. هر موقع یاد آن زمان و کار با کومان می افتم حالم بد می شود و ضربه می خورم.

بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا: جای بارسا بودم کومان را انتخاب نمی کردم، به او سلام هم نخواهم کرد

خواکین، اسطوره باشگاه بتیس که قرار است روز شنبه به مصاف بارسلونا و کومان برود، از خاطرات تلخ والنسیا در سال 2008 و کار با مربی هلندی را بدترین خاطره زندگی اش گفت.

به گزارش فارس، خواکین یکی از بازیکنان اسبق تیم ملی اسپانیا بود که در والنسیا فصل 2008-2009 حضور داشت.

در آن زمان پس از ناکامی والنسیا کیکه سانچس فلورس، باشگاه والنسیا با رونالد کومان قرارداد بست و یکی از سیاه ترین روزهای خود را تجربه کرد.

رونالد کومان که هم اکنون سرمربی بارسلوناست در دوران هدایت والنسیا با اینکه توانست قهرمان کوپادی ری شود ولی حضورش در این تیم به 6 ماه هم نرسید.

دعوا و درگیری با بازیکنان بزرگ، اختلافات و شکست های سنگین و رسیدن به 2 امتیاز منطقه سقوط باعث شد تا پیش از انتهای فصل او اخراج شود.

خواکین که با بتیس قرار است روز شنبه به مصاف بارسلونا و کومان برود از خاطرات آن زمان گفت. ستاره اسبق تیم والنسیا گفت: حقیقت این است تجربه با کومان اصلا خوشایند نبود. بدترین خاطرات من با یک مربی در تیم با او رقم خورد. من اگر جای بارسا اومدم او را انتخاب نمی کردم زیرا او آدم سودمندی نیست.

وی ادامه داد: خوشبختانه آن سال زیاد طول نکشید و توانستیم فصل را برای خودمان حفظ کنیم. قرار نیست به او سلام کنم و او هم چنین کاری را نخواهد کرد. هر موقع یاد آن زمان و کار با کومان می افتم حالم بد می شود و ضربه می خورم.

او در خصوص بازی با بارسلونا گفت: اگر زمان خوبی برای بازی با بارسلونا باشد، آن زمان امروز است. آنها تیم خوبی هستند و راه پیروزی را بلدند. اگر ما بتوانیم شیوه خودمان را اجرا کنیم می توانیم در بازی به پیروزی رسیم.

منبع: عصر ایران

به "بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا: جای بارسا بودم کومان را انتخاب نمی کردم، به او سلام هم نخواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا: جای بارسا بودم کومان را انتخاب نمی کردم، به او سلام هم نخواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید