ایده های برتر کارآفرینی را در پردیس ویکند ارائه دهید

به گزارش وبلاگ گل یخ، همزمان با هفته جهانی کارآفرینی رویداد آموزشی تجربی پردیس ویکند با هدف رشد ایده های خلاقانه دانشجویان و دانش آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.

ایده های برتر کارآفرینی را در پردیس ویکند ارائه دهید

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ گل یخ به نقل از پارک فناوری پردیس، در رویداد آموزشی-تجربی پردیس ویکند که 3 تا 5 آذرماه برگزار می گردد، تعداد زیادی از برنامه نویسان، صاحبان ایده، گرافیست ها، سرمایه گذاران، استارت آپ ها، مدیران و بازاریاب ها حضور دارند و در 54 ساعت به بحث و آنالیز ایده ها می پردازند.

ارائه ایده، تیم سازی افراد، کار روی ایده، برگزاری کارگاه های مختلف، ارائه در حضور داوران و برنامه های تفریحی از مهمترین محور های این رویداد است. در نهایت ایده های خلاقانه برتر انتخاب و با تشکیل کارگروه های چند نفره عملی می شوند. در ساعت های پایانی رویداد، ایده های تکامل یافته به سرمایه گذاران و داوران عرضه می شوند تا افرادی که مایل هستند از آن ها حمایت نمایند.

لازم به ذکر است؛ هفته جهانی کارآفرینی یک برنامه هماهنگ جهانی برای ترویج، تشویق، رشد و توسعه کارآفرینی است که از 16 تا 22 نوامبر در بیش از 170 کشور جهان برگزار می گردد. شعار هفته جهانی کارآفرینی در سال 2021، ایجاد یک زیست بوم جهانی و کارآفرینی (Building one global, entrepreneurial ecosystem) است که در این راستا 35000 رویداد با حضور بیش از 10 میلیون نفر در سراسر جهان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ایده های برتر کارآفرینی را در پردیس ویکند ارائه دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده های برتر کارآفرینی را در پردیس ویکند ارائه دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید