اعدام همزمان دو برادر شیطان صفت باند برمودا در زندان مشهد

به گزارش وبلاگ گل یخ، دو برادر که از سرکردگان باند مخوف معروف به برمودا بودند سحرگاه دیروز در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

اعدام همزمان دو برادر شیطان صفت باند برمودا در زندان مشهد

به گزارش خراسان، این دو برادر با همدستی دیگر اعضای باند و در پوشش مسافرکش، زنان و دختران را سوار بر خودرو می کردند و با کشاندن به حاشیه شهر، مورد تجاوز به عنف قرار می دادند. اعضای باند بعد از این که با تهدید چاقو و قمه به نیات شیطانی خود می رسیدند اموال و طلا و جواهرات طعمه های خود را می ربودند و آن ها را رها می کردند.

پلیس آگاهی خراسان رضوی از بیست و پنجم آبان سال 92 زمانی پرونده معروف به برمودا را در دستور کار قرار داد که زن جوانی مقابل چشمان فرزندش، مورد تعرض سه عضو این باند مخوف نهاده شد و شکایتی را در پلیس آگاهی مطرح نمود. از سوی دیگر کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان نیز که در جست و جوی اعضای این باند بودند آنان را هنگام فرار به شهر های شمالی در تنگراه به دام انداختند.

آنالیز ها نشان داد: اعضای باند که از یک زن به نام افسانه نیز برای ارتکاب جرم استفاده می کردند به زنان و دختران زیادی تجاوز نموده اند. طبق اعترافات متهمان از 36 فقره تجاوز به عنف 10 فقره آن در مشهد اتفاق افتاده بود. با تشکیل جلسات محاکمه، چند نفر از اعضای باند به اعدام محکوم شدند که رای دو برادر سپیده دم روز گذشته با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در معاونت اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و در زندان مرکزی به اجرا درآمد. مشروح ماجرای باند مخوف برمودا روز گذشته در صفحه حوادث روزنامه خراسان به چاپ رسید.

منبع: فرارو

به "اعدام همزمان دو برادر شیطان صفت باند برمودا در زندان مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعدام همزمان دو برادر شیطان صفت باند برمودا در زندان مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید