استکی: دوست دارم از ابتدای فصل سرمربی ذوب آهن شوم، لیگ به سمت تعطیلی پیش می رود

به گزارش وبلاگ گل یخ، مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دوست دارم یک روز از ابتدای فصل سرمربی ذوب آهن شوم تا عملکردم مورد قضاوت قرار بگیرد.

استکی: دوست دارم از ابتدای فصل سرمربی ذوب آهن شوم، لیگ به سمت تعطیلی پیش می رود

حسن استکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گل یخ در مورد شکست سنگین تیمش برابر پیکان گفت: این شکست شرایط تیم ما را کمی سخت کرد، ما در این بازی به خاطر اشتباهات فردی شکست خوردیم هر چند که پیکان هم انگیزه بالایی داشت. نکته عجیب در این بازی اوت دستی های پیکان بود و بازیکن این تیم به شکل عجیبی اوت می انداخت. حتی یکی از اوت های این بازیکن از زمین خودشان پرتاب شد و به تیر دروازه ما اصابت کرد. من تا به حال ندیده بودم که یک بازیکن اینقدر اوت بیندازد.

وی با انتقاد از عملکرد داور این بازی تأکید کرد: قضاوت داور هم در شکست ما تأثیر داشت. بعد از اینکه گل اول را زدیم یک خطای مسلم پنالتی برای تیم ما گرفته نشد. در نیمه دوم هم دو صحنه مشکوک پنالتی رخ داد که در یک صحنه توپ در جهت گل قرار داشت، ولی به دست بازیکن پیکان برخورد کرد. اگر بعد از گل اول، برای ما پنالتی گرفته می شد نتیجه تغییر می کرد.

استکی در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از مسئولان باشگاه ذوب آهن بابت انتخاب لوکا بوناچیچ شرح داد: من نمی توانم در این مورد صحبت کنم. باشگاه هیئت مدیره دارد و آنها هستند که تصمیم می گیرند. به هرحال مسئولان باشگاه برای انتخاب این مربی برخی مسائل را در نظر گرفتند. در ضمنً بوناچیچ هم مربی باتجربه ای است که سابقه فعالیت در فوتبال ایران را هم دارد. شاید اگر من هم هدایت تیم را برعهده می گرفتم و در دو بازی نتیجه نمی گرفتم خیلی ها می گفتند که ذوب آهن با این انتخاب استکی را سوزاند. اعتقاد من این است که باید به تصمیم باشگاه احترام بگذاریم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اضافه نمود: من دوست دارم اگر قرار است یک روز سرمربی ذوب آهن شوم این اتفاق در ابتدای فصل رخ دهد تا خودم بازیکنانی را که مدنظرم هستند، انتخاب کنم. به هرحال خیلی ها استاد و پیشکسوت هستند و می توانند در مورد عملکرد من قضاوت کنند که آیا استکی این کاره است یا خیر.

وی درباره اینکه آیا ذوب آهن در لیگ برتر ماندگار خواهد شد یا خیر، گفت: شرایط تیم ما آنقدرها هم بد نیست و در بازی های بعدی می توانیم نتایج لازم را بگیریم. البته با این شرایط کرونا، پیش بینی من این است که لیگ به سمت تعطیل شدن خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استکی: دوست دارم از ابتدای فصل سرمربی ذوب آهن شوم، لیگ به سمت تعطیلی پیش می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استکی: دوست دارم از ابتدای فصل سرمربی ذوب آهن شوم، لیگ به سمت تعطیلی پیش می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید