کوین فایگی: فیلم های مرد عنکبوتی بیشتری ساخته خواهند شد

به گزارش وبلاگ گل یخ، کوین فایگی پس از موفقیت چشم گیر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست تأیید کرد که مارول و سونی در حال مذاکره برای ساخت پروژه های بیشتری از مرد عنکبوتی هستند. راهی به خانه نیست طبق قرارداد، آخرین فیلم مارول و سونی در این سه گانه بود و فیلم های کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، انتقام جویان: بازی پایانی و انتقام جویان: جنگ ابدیت هم جزء شروط اولیه این قرارداد بودند. مارول با توجه به موفقیت فوق العاده راهی به خانه نیست در گیشه، باید نسبت به طرفداران بسیار حساس باشد و ماجراهای تام هالند در نقش پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی را ادامه دهد.

کوین فایگی: فیلم های مرد عنکبوتی بیشتری ساخته خواهند شد

هیچ جزئیات مشخصی درباره مکان و زمان فیلم بعدی مرد عنکبوتی تام هالند وجود ندارد. البته او مطمئنا می تواند در چندین خط داستانی که مارول در ابتدای فرایند آن ها است، حضور داشته باشد. از طرفی مدت هاست که شایعه همکاری مارول و سونی در پروژه ای مشترک با حضور مرد عنکبوتی تام هالند و و نوم تام هاردی مطرح شده و با توجه به اولین صحنه پس از تیتراژ راهی به خانه نیست، این اتفاق بسیار محتمل است. فیلم موربیوس با حضور جرد لتو هم در آستانه اکران است و سونی بدون شک بدش نمی آید تا تام هالند را با شروران نمادین آن گرد هم آورد.

فایگی در گفت وگو با هالیوود ریپورتر درباره ماجراجویی های بعدی مرد عنکبوتی چنین گفت: من و امی و دیزنی و سونی در حال مشورت درباره این موضوع هستیم و شروع به توسعه داستان بعدی کرده ایم. من به صراحت می گویم که نمی خواهم طرفداران مانند آنچه پس از دور از خانه رخ داد، بیش از حد منتظر فیلم بعدی مرد عنکبوتی بمانند. این بار این اتفاق نخواهد افتاد.

موضوع خاصی که فایگی به آن اشاره می کند، مربوط به فیلم مرد عنکبوتی در سال 2019 است که سونی و دیزنی بر سر حق توزیع مشترک آن با هم اختلاف داشتند. دیزنی می خواست به صورت 50/50 با سونی همکاری کند که درخواستی بود که رد کردن آن، با توجه به موفقیت مرد عنکبوتی در کنار بازیگران اصلی مارول، مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) و نیک فیوری (ساموئل ال جکسون)، سخت به نظر می رسید. این مسأله باعث شد که هالند از مارول و سونی درخواست کند تا این همکاری را ادامه دهند و حتی در رویداد تبلیغاتی انیمیشن به پیش هم نظر خود را در این رابطه بیان کرد.

البته استودیوها اختلافات خود را حل و فصل کردند و حالا تکمیل شدن سه گانه، این سؤال را ایجاد کرده است که مرد عنکبوتی هالند در مرحله بعدی به کجا خواهد رفت. با این حال طرفداران مطمئن باشند که دیزنی و سونی در حال تدارک برنامه ای خاص هستند.

منبع: Collider

منبع: دیجیکالا مگ

به "کوین فایگی: فیلم های مرد عنکبوتی بیشتری ساخته خواهند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوین فایگی: فیلم های مرد عنکبوتی بیشتری ساخته خواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید