مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر شد

به گزارش وبلاگ گل یخ، با حکم محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ گل یخ به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور طی حکمی مسعود نقاش زاده را به سمت دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

در متن حکم دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر به این توضیح است:

به نام خدا

جناب آقای دکتر مسعود نقاش زاده نظر به شایستگی، تجربه و تعهد، جناب عالی را به سمت دبیر چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر منصوب می نمایم. اینک که آیین بزرگداشت سینمای ایران به چهل سالگی رسیده است، در دور تازه این رویداد فاخر و ارجمند، شایسته است با تکیه بر دستاورد های ارزشمند خانواده بزرگ سینما، راه این مهم ترین رخداد سینمای ایران را با چراغ اندیشه و اخلاق و هنر، روشن تر نماییم. امید است با اتّکال به پروردگار متعال و با عنایت به منظره های گام دوم انقلاب اسلامی و راهبرد های کلان سازمان سینمایی، ضمن همراهی با اهالی فرهیخته سینما، منتقدان و اصحاب رسانه، جوانان متعهد و با دانش و با توجه به اصل صرفه جویی و اجتناب از تشریفات زائد و با بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته و ظرفیت نیرو های داخلی سازمان، در برگزاری رویدادِ فجر سینمای ایران همزمان با فجر انقلاب اسلامی پیروز باشید. انتظار می رود چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، فرصتی مغتنم برای شروع فصلی تازه در جهت تکوین و بازسازی انقلابیِ زیرساخت های سینمای کشور باشد.

هماهنگی، همکاری و همراهی مؤسسات و معاونت های سازمان، در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی، مورد نظر و حائز اهمیت است.

مسعود نقاش زاده مسعود نقاش زاده، کارگردان، استاد دانشگاه و از مدیران فرهنگی و سینمایی کشور است. وی دارای درجه دکترای مطالعات هنر، کارشناسی ارشد سینما و کارشناسی کارگردانی فیلم است و سابقه مدیریت به عنوان معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی، مدیر کل امور برنامه ها و مشاور عالی مرکز سیما فیلم، معاون آموزش و پژوهش خانه سینما، و معاون تامین و فراوری موسسه رسانه های تصویری را داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود نقاش زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید