عکس های شگفت انگیز در شب ، آسمان شب فقط سیاهی نیست ، شکار لحظه هایی در عکاسی که دیگر امکان پذیر نیست

به گزارش وبلاگ گل یخ، نوری یواسا، عکاس ژاپنی، در مجموعه تصاویر خود از شب، زیبایی فوق العاده ستاره ها را ثبت می نماید. این مناظر به شدت آسمان تاریک را زیبا نشان می دهد، که در زمانی که می تواند بی هویت باشد، در عین حال مواردی را برجسته می نماید که تنها پس از غروب خورشید می توانیم ببینیم.

عکس های شگفت انگیز در شب ، آسمان شب فقط سیاهی نیست ، شکار لحظه هایی در عکاسی که دیگر امکان پذیر نیست

وبلاگ گل یخ - ستاره ها موضوع اصلی او هستند، اما به نظر می رسد او هر چیزی را که به طور طبیعی در شب می درخشد از جمله کرم شب تاب و قارچ های درخشان، شکار می نماید. علاوه بر نورپردازی طبیعی، یواسا از ساختمان هایی عکس می گیرد که در کنار بک گراندهای سیاه با نور خود تقریباً زنده می شوند.

یکی از محبوب ترین تصاویر یواسا در توییتر منتشر شد. یک هشتگ ژاپنی بسیاری از عکاسان را ترغیب کرد تا تصویری را که احساس می کردند شکار آن یک بار در طول زندگی است به اشتراک بگذارند. یواسا با انتشار توییتی، عکسی را که در بخش نارا (پارک معروف گوزنها) گرفته بود، توییت کرد. وی با اشاره به آن تصویر نوشت: شکار این لحظه دیگر امکان پذیر نخواهد بود. او در ادامه شرح می دهد که زمان برداشت آن عکس اواسط شب بود و مه غلیظ وجود داشت. وزش باد شدید باعث شده صحنه تاریک تر و ترسناک تر به نظر برسد. مه آسمان برای لحظه ای کنار رفت و مرکز کهکشان آشکار شد. در همان لحظه بود که او آن تصویر شگفت انگیز را شکار کرد. برای دیدن بیشتر کارهای یواسا ادامه مطلب را ملاحظه کنید.

منبع : my modern met

منبع: چمدان

به "عکس های شگفت انگیز در شب ، آسمان شب فقط سیاهی نیست ، شکار لحظه هایی در عکاسی که دیگر امکان پذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های شگفت انگیز در شب ، آسمان شب فقط سیاهی نیست ، شکار لحظه هایی در عکاسی که دیگر امکان پذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید