سرپرست مس رفسنجان: جو بسیار بدی در مسجدسلیمان وجود داشت، دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است

به گزارش وبلاگ گل یخ، سرپرست تیم مس رفسنجان معتقد است دوره ای که تیم ها با بیرون کشیدن بازیکنان خود از زمین به موفقیت می رسیدند، گذشته است.

سرپرست مس رفسنجان: جو بسیار بدی در مسجدسلیمان وجود داشت، دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است

علی حیدر رضایی درباره اتفاقات دیدار مس رفسنجان مقابل نفت مسجدسلیمان و توقف چند باره مسابقه، به خبرنگار ورزشی وبلاگ گل یخ گفت: قبل از شروع بازی، چند هوادار و لیدر تیم نفت در ورزشگاه بودند که ناظر بازی، اجازه شروع مسابقه را نداد و این هواداران با اقدام نیروی انتظامی از زمین بیرون رفتند. تیم ها 10 یا 15 سال پیش می توانستند کار خود را با هتاکی و ایجاد وقفه در بازی جلو بروند و انگار هنوز همین برنامه ها وجود دارد.

وی با اشاره به حضور هواداران نفت در ورزشگاه شهید بهنام محمدی اظهار داشت: چندین تماشاگر در ورزشگاه بودند و توهین های وحشتناکی به کمک داور مسابقه کردند. او دو بار گفت حاضر به ادامه بازی نیستم که با وساطت ناظران به بازی برگشت. هواداران به سرمربی و مربیان مس رفسنجان فحاشی کردند و جوّ بسیار بدی در ورزشگاه وجود داشت.

سرپرست تیم مس رفسنجان در مورد وقفه 20 دقیقه ای بازی گفت: بعضی از مسئولان مسجدسلیمان بابت این اتفاقات عذرخواهی کردند، اما باید بدانیم دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است. اینقدر به داور و کمک او فحاشی کردند که بازی را تعطیل کرد. یک هوادار هم به زمین آمد و داور را تهدید کرد. امیدوارم کمیته اخلاق با این اتفاقات در هر شهری برخورد کند.

حیدر رضایی در مورد نقدها نفتی ها از قضاوت میثم حیدری شرح داد: کارشناسان داوری همه اتفاقات بازی را ببینند و بگویند در کدام صحنه از داوری سود بردیم. مقابل فولاد یک پنالتی به سود حریف اظهار داشتند که همه گفتند درست نبود و با همان پنالتی شکست خوردیم. مقابل پرسپولیس هم آل کثیر پا روی مُچ پای دروازه بان ما گذاشت، اما داور پنالتی گرفت. ما داوران سالم و زحمت کشی داریم، اما آنها بعضی اوقات برای یک تیم راحت خطا می گیرند. باید دست به دست هم بدهیم تا داوری و سایر ارکان فوتبال ما پیشرفت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرپرست مس رفسنجان: جو بسیار بدی در مسجدسلیمان وجود داشت، دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست مس رفسنجان: جو بسیار بدی در مسجدسلیمان وجود داشت، دوره بیرون کشیدن تیم گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید