اجرای سیستم تله متری و پایش مرکزی شبکه جداسازی آب شرب از خام

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، حسن جوینده مدیرعامل شرکت گفت: ما دو محصول دانش بنیان FTU و RTU الکترونیکی فراوری می کنیم. RTU در سیستم های کنترل از راه دور و تمام کنترلرها کاربرد دارد. FTU که شبیه RTU است در پست های برق کاربرد دارد و آنالایزر انرژی برای اندازه گیری پارامترهای خطوط برق است.

اجرای سیستم تله متری و پایش مرکزی شبکه جداسازی آب شرب از خام

مدیرعامل شرکت در خصوص تسهیلات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز گفت: برای طراحی و اجرای سیستم کنترل و پایش مرکزی خوشه های تجهیز شده جاری و اصلاح و توسعه خدمات نودهای فعال شبکه اسکادا در شهر مشهد از صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلات سرمایه در گردش دریافت کردیم.

جوینده بازار هدف محصولات این شرکت را صنایع آب و فاضلاب، پست های فشار قوی، ایستگاه های تقلیل فشار گاز، اتوماسیون چاه های کشاورزی، گلخانه ها و مرغداری ها عنوان نمود و گفت: انجام پروژه های تله متری، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی یک سیستم کنترل و مانیتورینگ مرکزی و محلی برای کنترل و مانیتورینگ منابع فراوری آب خام نظیر چاه ها، پیش تصفیه خانه ها، تاسیسات انتقال آب خام نظیر ایستگاه های پمپاژ، مخازن ذخیره، حوضچه های راستا خط انتقال و شبکه توزیع و محل برداشت های آب خام برای تاسیسات به وسیله این محصول در حال بهره برداری است.

جوینده در خصوص بعضی از کاربردهای این محصول گفت: مشتریان این محصول می تواند صنایع آب، برق، گاز و نفت و همچنین به دلیل کاربرد اتوماسیونی که دارند در تمام صنایع کشور باشد اما جداسازی آب شرب تصفیه شده از آب خام مورد استفاده در فضای سبز، انتقال آب چاه های شهرداری به سایر مناطق و مدیریت فراوری، انتقال و توزیع آب خام برای آبیاری فضای سبز شهری یکی از کاربردهایی است که از این محصول در طرح اجرای سیستم تله متری و پایش مرکزی شبکه جداسازی آب شرب از خام برای شهر مشهد استفاده شده است.

مدیرعامل شرکت در خصوص فناوری های به کار رفته در این سیستم که آن را از فناوری های موجود متمایز می نماید شرح داد و گفت: فناوری مطالعات انتخاب مدیای ارتباطی و محاسبات ترافیکی شبکه و پروتکل و تصمیم سازی، فناوری های مربوط به ابزار دقیق و آنالایزرهای مورد احتیاج فیلد و چگونگی محاسبات و انتخاب ابزار دقیق، فناوری های مربوط به سیستم نرم افزاری اسکادا پایه و ایجاد برنامه های کاربردی نظارت، پایش و کنترل مرکزی، فناوری مطالعات مهندسی انتشار امواج رادیویی و تهیه پروفایل های مربوط و تصمیم سازی، فناوری برنامه سازی کنترلرهای محلی بر مبنای استاندارد IEC61131، فناوری های مربوط به حوزه انرژی، بکارگیری راه اندازها و درایوها و آنالایزرها برای پایش و بهبود راندمان مکانیزم های انرژی بر بخشی از فناوری های بکاررفته در این سیستم است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اجرای سیستم تله متری و پایش مرکزی شبکه جداسازی آب شرب از خام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای سیستم تله متری و پایش مرکزی شبکه جداسازی آب شرب از خام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید