وام یک میلیون تومانی فردا صبح واریز می شود ، چه تعداد از پیامک های ارسالی تایید شد؟

به گزارش وبلاگ گل یخ، به گزارش تجارت نیوز، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرامی که چند ساعت قبل منتشر کرده از واریز وام یک میلیون تومانی کرونا از فردا صبح خبر داد.

وام یک میلیون تومانی فردا صبح واریز می شود ، چه تعداد از پیامک های ارسالی تایید شد؟

وی عنوان کرد: قبلا گفته بودم که به محض آماده شدن فهرست خانوارها و 24 ساعت بعد، این واریز انجام می شود. همچنین قول داده بودم که این واریز پیش از ماه رمضان باشد. از نظر تامین منابع لازم، سیستم بانکی آمادگی کامل را دارد و خوشبختانه همکاران بنده اطلاع دادند که از فردا صبح به تدریج به حساب سرپرستان خانوارها که کد ملی خود را ارسال کرده اند واریز خواهد شد.

همتی در خصوص تعداد دریافت کنندگان وام گفت: بر اساس آماری که به بنده داده اند تا امروز تعداد 17 میلیون و 200 هزار تایید شده اند، بنابراین فردا 17 هزار و 200 میلیارد تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز خواهد شد. همچنین برای کسانی که به تدریج اطلاعات شان را ارسال کنند تا پنج شنبه هفته آینده واریز خواهد شد.

وی همچنین گفت که علاوه بر سیستم بانکی، صندوق ولایت که مربوط به کمیته امداد است، برای حدود یک میلیون و 400 هزار نفر بصورت قرض الحسنه در این چارچوب واریز خواهد کرد.

به نظر می رسد تمام کسانی که پیامک کد ملی را ارسال کرده اند مشمول دریافت این تسهیلات شده اند، روز گذشته وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی لیست تعداد پیامک های دریافتی را که به سازمان هدفمندی تحویل داده شده را حدود 17 میبیون و 153 هزار گفت.

همچنین تعداد اقساط این وام 30 ماه و هر قسط 35 هزار تومان است که از تیر ماه امسال به طور اتوماتیک از یارانه هر ماه خانوارهای دریافت کننده آن کسر می شود.

منبع: تجارت نیوز

به "وام یک میلیون تومانی فردا صبح واریز می شود ، چه تعداد از پیامک های ارسالی تایید شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام یک میلیون تومانی فردا صبح واریز می شود ، چه تعداد از پیامک های ارسالی تایید شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید