مس کرمان صدرنشین لیگ برتر تکواندو شد، پیروزی مدعی قهرمانی

به گزارش وبلاگ گل یخ، در حالی که 9 ملاقات لیگ برتر تکواندو به علت ابتلای تکواندوکاران لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد به تعویق افتاده بود، مرحله نهایی این مسابقات با برگزاری سه ملاقات شروع شد که مس کرمان با کسب یک پیروزی و یک تساوی با 4 امتیاز صدرنشین شد.

مس کرمان صدرنشین لیگ برتر تکواندو شد، پیروزی مدعی قهرمانی

شاگردان عبدالرشیدی ابتدا برابر شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی به تساوی 4 بر 4 رضایت دادند. محمد حسین یزدانی، محمد صادق دهقانی، مهدی جلالی و سهیل محمدیان مردان پیروز مس بودند و برای ورامین هم سروش حسینی، امیرسینا بختیاری، عرفان بزرگی و علی اصغر مرادیان به پیروزی دست پیدا کردند.

مس کرمان در ملاقات دوم خود 5 بر 3 از سد پاس گذشت. طوفان ابراهیمی، محمد صادق دهقانی، علی اشکوریان، سید امید حسینی و محمد حسین یزدانی 5 تکواندوکار پیروز مس بودند و یاشار عطاردی، ایمان کاظمی و سید احمد خسرو فر هم برای پاس به پیروزی دست پیدا کردند.

در دیگر بازی این هفته مس سونگون یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی در پیکار برابر شهرداری ورامین به فزونی 7 بر یک دست یافت. سروش احمدی، عرفان ناظمی، سعید رجبی، میرهاشم حسینی، محمد حسن پلنگ افکن، پاشا عطاردی و علی توکلی شاگردان پیروز پیغام خانلرخانی بودند و امیرسینا بختیاری هم تنها تکواندوکار پیروز ورامینی ها بود.

با اعلام سازمان لیگ تکواندو بازی ها به علت موج تازه شیوع کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مس کرمان صدرنشین لیگ برتر تکواندو شد، پیروزی مدعی قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مس کرمان صدرنشین لیگ برتر تکواندو شد، پیروزی مدعی قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید