سه فرنگی کار ایران به فینال رسیدند، یک نماینده در رده بندی

به گزارش وبلاگ گل یخ، نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات که در یک روز برگزار می گردد به توضیح زیر است:

سه فرنگی کار ایران به فینال رسیدند، یک نماینده در رده بندی

در وزن 55 کیلوگرم که به صورت دوره ای و با حضور 5 نفر برگزار می گردد، محمدهادی شعبانی در دور اول با نتیجه 8 بر صفر سابولیک لوسونچ از صربستان را مغلوب کرد و در دور دوم با نتیجه 2 بر 1 مقابل امین صفرشایف از روسیه مغلوب گردید. وی در دور سوم با نتیجه 6 بر 4 ویکتور ودیرینکوف از روسیه را شکست داد.پویا دادمرز هم در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر مقابل ویکتور ودیرینکوف از روسیه به پیروزی رسید و در دور دوم با نتیجه 2 بر 1 امین صفرشایف از روسیه را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم با نتیجه 9 بر صفر سابولیک لوسونچ از صربستان را مغلوب کرد. نمایندگان کشورمان در دور چهارم به مصاف هم می فرایند.

در وزن 60 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه 3 نفره به صورت دوره ای برگزار می گردد، امید آرامی در گروه در دور نخست با توجه به حاضر نشدن حریف مقابل کایریاکوس زورناتسیدیس از یونان به پیروزی رسید. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 2 از سد انور الاخیاروف از روسیه گذشت و بعنوان نفر اول گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت. آرامی در این مرحله مقابل کریستین کچسکمتی از مجارستان با نتیجه 7 بر یک به رجحان دست یافت و راهی ملاقات فینال شد. وی در این ملاقات به مصاف انور الاخیاروف از روسیه می رود.

در وزن 67 کیلوگرم محمدجواد رضایی با توجه به حاضر نشدن حریف یونانی به دور دوم راه یافت. در همین وزن علیرضا نجاتی در دور نخست با نتیجه 3 بر 3 مقابل جامبولات لوکایف از روسیه پیروز شد. محمدجواد رضایی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر علیرضا نجاتی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مقابل نظیر عبداله یف از روسیه با نتیجه 5 بر 3 مغلوب و به ملاقات رده بندی رفت. رضایی در ملاقات رده بندی مقابل اصلان ویسایتوف از روسیه قرار می گیرد. نجاتی هم با توجه به راه نیافتن رضایی به ملاقات فینال حذف شد.

در وزن 72 کلیوگرم علی ارسلان در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر گوران سریماچ از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر مقابل روبرت فریتچ از مجارستان به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارسلان در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر الکسا ارسکی از صبرستان را از پیش رو برداشت و راهی ملاقات فینال شد. وی در ملاقات پایانی با استانیسلاو زایتسیف از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن 77 کیلوگرم که با حضور 7 شرکت کننده و در دو گروه 4 و 3 نفره برگزار می گردد، امین کاویانی نژاد در دور نخست مقابل الکسا ایلیچ از صربستان با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر 3 سرگئی استپانوف از روسیه را مغلوب کرد. کاویانی نژاد در دور بعد مقابل رومن ولاسوف قهرمان دنیا و المپیک از روسیه با نتیجه 7 بر 2 مغلوب گردید. و بعنوان نفر دوم گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ابوزید مانتسیگوف از روسیه با نتیجه 5 بر 1 بازنده شد و به ملاقات رده بندی رفت. کاویانی نژاد در ملاقات رده بندی هم با نتیجه 12 بر صفر مقابل تاماس لوای از مجارستان مغلوب و پنجم شد.

در وزن 87 کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 7 مغلوب زارکو دیچکوف از صربستان شد و با توجه به شکست حریفش در دور بعدی، ابراهیمی هم حذف شد.

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دور نخست با نتیجه 5 بر 1 و ضربه فنی والدان زیوکوویچ از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر 1 از سد ویتالی شور از روسیه گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. یوسفی در این مرحله زورابی گدخوری از روسیه را با نتیجه 10 بر 2 شکست داد و راهی ملاقات فینال شد. وی در این مرحله به مصاف داریوس ویتک از مجارستان می رود

منبع: خبرگزاری مهر

به "سه فرنگی کار ایران به فینال رسیدند، یک نماینده در رده بندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه فرنگی کار ایران به فینال رسیدند، یک نماینده در رده بندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید