تعویض های طلایی استقلال نسخه پیکان را پیچید

به گزارش وبلاگ گل یخ، شاگردان فرهاد مجیدی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور غروب سه شنبه در ورزشگاه دستگردی به مصاف پیکان رفتند و در حالی که 90 دقیقه معمول این بازی با تساوی بدون گل به سرانجام رسیده بود، با گل دقیقه 92 ارسلان مطهری به پیروزی رسیدند تا به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کنند.

تعویض های طلایی استقلال نسخه پیکان را پیچید

فرهاد مجیدی در دقیقه 73 این بازی دو تعویض به صورت همزمان انجام داد و جعفر سلمانی را به همراه ارسلان مطهری همزمان جانشین ابوالفضل جلالی و وریا غفوری کرد. این دو تعویض فقط تعویض نفر با نفر نبود و مجیدی بعد از آن قدری هم در شیوه بازی تیمش به این نحو تغییر ایجاد کرد که یامگا را از خط حمله به جای وریا به وینگر راست منتقل کرد تا مطهری جای یامگا را در خط حمله بگیرد.

20 دقیقه بعد از این دو تعویض، 2 بازیکن تازه وارد استقلال خالق تاثیرگذار ترین صحنه بازی شدند و ارسلان مطهری توانست با استفاده از ارسال جعفر سلمانی تک گل آبی پوشان را مقابل پیکان به ثمر برساند تا تیمِ مجیدی با عبور از سد پیکان راهی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شود.

تعویض موثر دیگر استقلال، ورود روزبه چشمی در دقیقه 102 به جای امیر حسین حسین زاده بود تا حضور این بازیکن با تجربه در مرکز زمین استقلال به خط میانی این تیم استحکام بخشیده و آبی پوشان بتوانند از اندوخته شکننده شان با حضور چشمی بهتر دفاع کرده و در نهایت نیز با پیروزی بر پیکان راهی مرحله بعدی شوند.

تعویض های مجیدی در بازی مقابل پیکان تعویض های خوبی بود تا معین شود نیمکت پُر آبی ها می تواند نقش مهمی در موفقیت های این تیم در فصل جاری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعویض های طلایی استقلال نسخه پیکان را پیچید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویض های طلایی استقلال نسخه پیکان را پیچید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید