18 کشته و 13 مصدوم در حادثه آتش سوزی کلینیک در تجریش

به گزارش وبلاگ گل یخ، رئیس پلیس پایتخت از حضور تیم های جنایی و تشخیص هویت پلیس برای آنالیز صحنه آتش سوزی کلینیک خصوصی در محدوده تجریش تهران اطلاع داد.

18 کشته و 13 مصدوم در حادثه آتش سوزی کلینیک در تجریش

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ گل یخ، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در مورد آخرین شرایط حریق در کلینیکی در نزدیکی میدان تجریش گفت: بر طبق مشاهدات شاهدان عینی آتش سوزی از داخل حیاط کلینیک خصوصی سینا اطهر شروع و در ادامه به سایر طبقات سرایت نموده و در نهایت کل ساختمان منجر به حریق شده است.

فرمانده انتظامی پایتخت توضیح داد: بلافاصله بعد از وقوع آتش سوزی،آتش نشانی، پلیس، اورژانس و تیم های امدادی در محل حاضر شدند اما متاسفانه با توجه به شدت حریق تا این لحظه 18 نفر جان باخته و 13 نفر دیگر مصدوم شده که به بیمارستان انتقال یافتند.

وی گفت: هویت جان باختگان هنوز تشخیص داده نشده و ممکن است هم از مراجعین و هم از کادر درمانی باشند.

سردار رحیمی با اعلام این مطلب که هم اکنون تیم هایی از آتش نشانی و اورژانس در محل حضور دارند از حضور تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی و تیم جنایی برای آنالیز صحنه حریق با حضور قاضی قتل اطلاع داد تا علت اصلی حادثه آنالیز گردد.

رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که آیا این امکان وجود دارد که حادثه حریق خرابکاری باشد، گفت: این مسائل صددرصد شایعه است و آتش سوزی در این مرکز خصوصی منجر به حریق شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "18 کشته و 13 مصدوم در حادثه آتش سوزی کلینیک در تجریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 کشته و 13 مصدوم در حادثه آتش سوزی کلینیک در تجریش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید