کیومرث هاشمی برای شرکت در انتخابات باید استعفا کند

به گزارش وبلاگ گل یخ، کمیته بدوی تایید صلاحیت در حال تکمیل مدارک و ارزیابی شرایط نامزد های انتخابات فدراسیون است و قرار شده 21 روز قبل از برگزاری انتخابات یعنی 19 بهمن ماه اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده اعلام شود.

کیومرث هاشمی برای شرکت در انتخابات باید استعفا کند

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گل یخ، کمیته بدوی در حال تماس و مکاتبه با کاندیدای مختلف است تا مدارک آن ها را کامل دریافت کند تا شرایط را برای هر کاندید ارزیابی کند و سپس اسامی تمام نامزدهای تایید صلاحیت شده را اعلام می کنند.

اما در این میان هم شایعاتی مطرح شده است که یکی از نامزدهای انتخابات فدراسیون برای ادامه حضورش در انتخابات باید از سمت قبلی ای که در وزارت خانه دارد استعفا کند. این نامزد کسی نیست جز کیومرث هاشمی، رییس سابق کمیته ملی المپیک...

آخرین بار مسعود سلطانی فر گفته بود کیومرث هاشمی در وزارت خانه، مشاور وزیر است. در سیستم اداری وزارتخانه، جایگاه مشاور حتی از مدیرکل وزارت خانه هم بالاتر است. شایعه شده که کیومرث هاشمی برای ادامه حضورش در انتخابات فدراسیون باید از سمت مشاور وزیر استعفا کند. بند جیم اساسنامه فدراسیون برای انتخابات می گوید؛ هیچ یک از اشخاص موضوع این زمینه مادامی که در مناصب دولتی، حکومتی، لشگری در سطح مدیرکل و معادل یا بالاتر مسئولیت دارند، نمی توانند در انتخابات هیچ یک از ارکان فدراسیون شرکت کنند. اینگونه اشخاص باید هنگام ثبت نام از سمت خود استعفای رسمی داده باشند.

با این حساب کیومرث هاشمی اگر از سِمت فعلی خود در وزارتخانه ورزش و جوانان استعفا نکند، شانس حضور در انتخابات را از دست می دهد. البته در مورد او این شایعه به گوش می رسد که اگر از برد خود مطمئن نباشد، انصراف می دهد.

در خاتمه فرایند تایید صلاحیت، کمیته بدوی اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده را اعلام خواهد کرد و هر کاندیدایی که اعتراض داشته باشد باید اعتراض خود را از کمیته استیناف انتخابات پیگیری کند.

فعلا در مرحله احراز هویت نامزدها حق تکمیل نواقص مدارک خود را دارند. این مرحله امروز اول بهمن ماه به خاتمه می رسد و درست به همین دلیل، شایعه تایید صلاحیت نامزدها به گوش می رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کیومرث هاشمی برای شرکت در انتخابات باید استعفا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیومرث هاشمی برای شرکت در انتخابات باید استعفا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید