دزدی بنزین در روز روشن!

به گزارش وبلاگ گل یخ، مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی گفت: با افزایش قیمت بنزین، شاهدیم که روزانه تعدادی از متقاضیان سوخت بدون پرداخت از صندلی خارج می شوند که این موضوع مشکلاتی را برای صندلی داران به وجود آورده است.

دزدی بنزین در روز روشن!

به گزارش ایسنا، محمد عطاپور، با اشاره به افزایش بنزین دزدی در صندلی های سوخت شده است، اظهار کرد: روزانه حداقل 200 تا 300 هزار تومان از هر صندلی به ویژه صندلی های بین شهری سرقت صورت می گیرد که شکایت و پیگیری این مساله فرایند طولانی دارد.

وی با اشاره به راهکار مقابله با این مساله، گفت: اگر فرایند سوخت گیری از طریق یک کارت صورت بگیرد، ابتدا فرد باید مبلغ را پرداخت و سپس اقدام به سوخت گیری کند که در این شرایط سرقت بنزین نیز کاهش می یابد.

مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی، با بیان اینکه بنزین دو نرخی مشکلاتی را به همراه دارد که قبل از اجرایی شدن این تصمیم نیز بار ها اعلام نموده بودیم، تاکید نمود: در حال حاضر میزان نپرداختن هزینه بنزین در صندلی ها، افزایش یافته است و زمانی که این مساله را گزارش می دهیم، نیروی انتظامی این موضوع را به دادگاه واگذار می نماید که فرایند آن نیز دو تا سه سال زمان می برد.

عطاپور با بیان اینکه در صندلی ها دوربین نصب شده و پلاک فرد نیز تحویل نیروی انتظامی می گردد، اما پیگیری آن موقع بر است گفت: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی می تواند با استفاده از سیستم هوشمند این مساله را ساماندهی کند، بدین گونه که فرد با در اختیار داشتن یک کارت فرایند سوخت گیری را انجام دهد.

به گفته وی، یک مساله دیگر این است که به دلیل شیوع ویروس کرونا اغلب افراد فرایند سوخت گیری را به اپراتور ها واگذار می نمایند، همین مساله نیز موجب شده تا میزان عدم پرداخت هزینه بنزین افزایش یابد چراکه فرد پس از دریافت سوخت آن هم با کارت صندلی دار منتظر نمی ماند و بدون پرداخت هزینه اقدام به خروج از صندلی می نماید.

مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی با اشاره به لزوم ساماندهی این مساله، گفت: اپراتور ها معمولا به این مساله توجه دارند و برای مقابله با آن کوشش می نمایند، اما ضروری است که اقدام جدی برای حل این موضوع به وجود آید تا در این شرایط صندلیداران متحل هزینه های اضافی نشوند.

منبع: فرارو

به "دزدی بنزین در روز روشن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدی بنزین در روز روشن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید