خبرنگاران فرماندار:صلاحیت 38 داوطلب انتخابات شورای شهر اردستان تایید شد

به گزارش وبلاگ گل یخ، کاشان - خبرنگاران - فرماندار اردستان گفت: صلاحیت 38 نفر از مجموع 54 داوطلب نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای این شهرستان تایید شد.

خبرنگاران فرماندار:صلاحیت 38 داوطلب انتخابات شورای شهر اردستان تایید شد

به گزارش وبلاگ گل یخ، حمیدرضا تاملی سه شنبه شب در گفت وگو با وبلاگ گل یخ با بیان اینکه از بین تایید صلاحیت شدگان، 13 نفر از اردستان، 10 نفر از زواره و 15 نفراز مهاباد هستند، افزود: پنج نفر شامل سه نفر از اردستان، یک نفر از زواره و یک از نفر مهاباد نیز از ادامه انتخابات انصراف دادند.

وی ادامه داد: صلاحیت 11 نفر شامل پنج نفر از اردستان، چهار نفر از زواره و 2 نفر از مهاباد مورد تایید قرار نگرفت که در این بین، هفت نفر در هیات نظارت و چهار نفر در هیات اجرایی احراز صلاحیت نشدند.

فرماندار اردستان گفت: داوطلبان احراز صلاحیت نشده در صورت تمایل می توانند در مهلت قانونی به هیات نظارت استان اصفهان اعتراض نمایند تا صلاحیت آنان در این هیات به طور مجدد آنالیز و نتیجه نهایی اعلام گردد.

وی افزود: مراتب تایید و یا رد صلاحیت به صورت محرمانه به داوطلبان اعلام می گردد تا در صورت اعتراض طی مدت چهار روز به هیات نظارت استان اعلام نمایند.

به گفته وی، انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرستان اردستان در سه حوزه انتخابیه شامل اردستان، زواره و مهاباد برگزار می گردد.

انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا 28 خرداد سال جاری همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار می گردد.

شهرستان اردستان با افزون بر 42 هزار نفر جمعیت در 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرماندار:صلاحیت 38 داوطلب انتخابات شورای شهر اردستان تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار:صلاحیت 38 داوطلب انتخابات شورای شهر اردستان تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید