توییت های ترامپ برای جمهوری خواستار دردسر ساز شده

به گزارش وبلاگ گل یخ، جمهوری خواستار سنای آمریکا با دردسرهای جدیدی از جانب حساب توییتری دونالد ترامپ روبرو شدند. تبعات توییت های او یقه جمهوری خواستار را هم می گیرد.

توییت های ترامپ برای جمهوری خواستار دردسر ساز شده

به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا این ماه به شدت مقابل مدیریت اعتراضات جبهه گرفت، تعداد زیادی از سناتورهای جمهوری خواه در تیررس توهین های او قرار گرفتند و به تازگی هم یک تئوری توطئه درباره مرد 75 ساله ای که با خشونت پلیس بوفالو در نیویورک آسیب دید، بزرگنمایی کرد.

جان تیون، از سناتورهای جمهوری خواه از تازه ترین توییت های ترامپ در روز سه شنبه فاصله گرفت اما اذعان کرد که سناتورهای جمهوری خواه هم عمدتا ترجیح می دهند که مجبور نشوند درباره عادت های ترامپ در رسانه های اجتماعی اظهارنظر نمایند. این سناتور گفت: چون توییت های ترامپ عملی است که هر روز تکرار می گردد، ما ترجیح می دهیم مفسر سیاسی توییت های او نشویم.

سناتور لمر الکساندر هم که در حال بازنشستگی است، گفت ارزیابی توییت های ترامپ را به عهده دیگران از جمله رسانه های معین می گذارد. او اضافه نمود: رای دهندگان هم می توانند آن ها را ارزیابی نمایند. قصد ندارم تفسیر مداوم روی توییت های ریاست جمهوری داشته باشم.

حساب توییتری ترامپ از دردسرهای مداوم جمهوری خواستار کنگره است. توییت های ترامپ یک منبع اصلی برای اخبار محسوب می گردد و ترامپ از آن برای اخراج مقام های ارشد، اعلام دستورهای اجرایی، ابراز عقیده درباره قوانین و حتی انتقاد علیه اعضای حزب خودش استفاده می نماید.

توییت های ترامپ گاهی صدها مورد در روز می گردد. بعد از قانونگذاران جمهوری خواستار خواسته می گردد ارزیابی نمایند، آن ها مجبور می شوند یا از ترامپ حمایت نمایند یا علیه او حرفی بزنند و در بسیاری از موارد آن ها می گویند که به دلیل حجم زیاد اخبار توییت مورد نظر را ندیده اند.

این امر سه شنبه معین تر شد؛ زمانی که ترامپ گفت آن مرد سالخورده ای که با ضربه پلیس بوفالو به زمین افتاد احتمالا اقدامی ساختگی از سوی یک حامی آنتیفا بوده است. رئیس جمهوری آمریکا اضافه نمود: من دیدم. او سخت تر از آنچه ضربه خورده باشد، به زمین افتاد. می تواند ساختگی باشد؟

بعد از آن، دو مرتبه از میچ مک کانل، رهبر جمهوری خواه اکثریت سنا در رابطه با این توییت ها سوال شد و او هر بار کوشش می کرد تا توجهات را به سمت کار گروه جمهوری خواستار برای اصلاحات پلیس جلب کند. بعضی از سناتورهای جمهوری خواه هم فورا واکنش نشان دادند. لیزا مورکوفسکی و سوزان کالینز از آن دسته بودند. میت رامنی آن را شوکه نماینده خواند. اما اکثریت قریب به اتفاق آن ها گفتند که این توییت ترامپ را ندیده اند و همچنین ترجیح می دهند آن را نبینند!،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "توییت های ترامپ برای جمهوری خواستار دردسر ساز شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییت های ترامپ برای جمهوری خواستار دردسر ساز شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید