تمرین پایانی تیم ملی در کیش، وزیر نظم تمرین را به هم زد، ملی پوشان وزن کشی کردند

به گزارش وبلاگ گل یخ، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به بحرین در جزیره کیش برگزار گردید که حضور وزیر ورزش و جوانان نظم این تمرین را به هم زد.

تمرین پایانی تیم ملی در کیش، وزیر نظم تمرین را به هم زد، ملی پوشان وزن کشی کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گل یخ، تمرین تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین روز از حضور در جزیره کیش از ساعت 19:10 امروز (یکشنبه) برگزار گردید که آخرین تمرین این تیم پیش از سفر به بحرین بود.

اتوبوس تیم ملی ساعت 19 وارد استادیوم المپیک کیش شد و بازیکنان پس از حضور در رختکن وارد زمین چمن شدند. پیش از حضور در زمین هم تمام بازیکنان وزن کشی کردند و به وسیله دکتر خانلری وزن آنها ثبت می شد. این اقدام برای محاسبه تعریق بازیکنان در هوای شرجی کیش است که با هوای منامه مشابهت دارد.

سیامک نعمتی مدافع راست پرسپولیس که امروز به تیم ملی دعوت شد، با شماره 27 وارد زمین شد.

وحید امیری که روز گذشته به صورت انفرادی تمرین می کرد، امروز با سایر نفرات تمرین کرد. بعلاوه محمدرضا اخباری که روز گذشته به اردوی تراکتور برای بازی با ماشین سازی رفته بود، امروز به تمرین تیم ملی برگشت.

تمرین ابتدا با صحبت های اسکوچیچ آغاز شد و سپس بازیکنان با حرکات کششی و تمرکزی گرم کردند تا آماده تمرین شوند. کریم باقری هم پا به پای سایر نفرات تمرین می کرد.

بخش بعدی تمرین تقسیم شدن بازیکنان به سه قسمت بود که پاسکاری و کارهای ترکیبی با توپ را انجام می دادند.

هنگام برگزاری تمرین مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان وارد محل تمرین شد که حضور او نظم تمرین را به هم ریخت، چراکه قرار بود تمرین 15 دقیقه برای رسانه ها باز باشد، اما وزیر تصمیم داشت نکاتی را به رسانه ها بگوید که همین مسئله حضور رسانه ها را در محل تمرین بیش از 45 دقیقه کرد.

محمودرضا رضایی مدیر رسانه ای تیم ملی از کادر فنی تیم دستور داشت تا زودتر به حضور رسانه ها در محل تمرین انتها دهد، اما صحبت های وزیر و سپس عزیزی خادم طولانی شد که همین مسئله نظم تمرین را به هم ریخت و باعث شد آغاز تمرین تاکتیکی به بعد از حضور رسانه ها موکول گردد. تذکرات مدیر رسانه ای تیم ملی هم اثری نداشت و وزیر ورزش صحبت های خود را به صورت کامل انجام داد.

ملی پوشان کشورمان ظهر فردا با پروازی اختصاصی و به صورت مستقیم از کیش راهی منامه می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمرین پایانی تیم ملی در کیش، وزیر نظم تمرین را به هم زد، ملی پوشان وزن کشی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین پایانی تیم ملی در کیش، وزیر نظم تمرین را به هم زد، ملی پوشان وزن کشی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید