تمدید دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری

به گزارش وبلاگ گل یخ، استاندار تهران با اشاره به تشدید نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی از تمدید دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری خبر داد.

تمدید دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به تصمیم های جدید ستاد ملی کرونا برای این استان اظهار کرد: طی هفته جاری طرح ترافیک در پایتخت به حالت تعلیق درآمده و بقیه محدودیت ها همچون هفته های گذشته پابرجاست.

وی ادامه داد: حضور و تجمع مردم در اماکن مختلف به ویژه سیستم حمل ونقل عمومی به شیوع گسترده تر این ویروس در تهران منجر شد و امید است تعلیق طرح ترافیک نقش مهمی در مدیریت این جریان داشته باشد.

استاندار تهران تأکید کرد: دورکاری و کاهش یک سومی کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران این هفته نیز تمدید شد.

محسنی بندپی گفت: ساکنان و شهروندان استان تهران از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت خودداری کرده و در صورت حضور تمامی پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک را رعایت کنند.

وی همچنین اعلام نمود: نظارت جدی بر رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک به ویژه در اماکنی همچون پاساژها و مراکز شلوغ تشدید می شود و از شهوندان و اصناف مختلف درخواست می شود پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت کنند.

منبع: جام جم آنلاین

به "تمدید دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران در هفته جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید