آخرین شرایط پرداخت مطالبات برانکو از سوی باشگاه رپسپولیس اعلام شد

به گزارش وبلاگ گل یخ به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس در راستای اقدامات خود برای بستن پرونده اقتصادی برانکو و دستیاران وی و اجرای آرای صادره از سوی فیفا، در روزهای گذشته اقدام به ارسال نامه به فیفا برای انجام تعهدات اقتصادی خود نسبت به زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل درآمدهای خود نزد فیفا نموده است.

آخرین شرایط پرداخت مطالبات برانکو از سوی باشگاه رپسپولیس اعلام شد

این اقدام با توجه به پذیرش این درخواست از سوی فیفا در دیگر موارد انجام شد. باشگاه پرسپولیس، همچنین برای اجرای آرای صادره از سوی فیفا، روز سه شنبه، اقدام به واریز 5 درصد سود سالیانه به حساب این دو مربی در عمان نموده است.

باشگاه پرسپولیس، روز چهارشنبه نسبت به پرداخت کامل مطالبات مارکو استیلینوویچ بر اساس رای فیفا به حساب وی در عمان نمود.

همچنین دیروز و امروز در دو قسمت، بخشی از قرارداد برانکو ایوانکوویچ به حساب ایشان در عمان واریز شد. البته این احتمال وجود دارد که با توجه به تعطیلی چند روزه در کشور عمان تا روز یک شنبه، این رقم ها در حساب برانکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ با چند روز تاخیر قابل مشاهده باشد.

باشگاه پرسپولیس همچنین در نظر دارد با توجه به پیش بینی اعتبار لازم، باقی مطالبات سرمربی پیشین سرخپوشان را در چند روز آینده به حساب وی واریز نماید.

باشگاه پرسپولیس همچنین روز گذشته با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی فیفا، ضمن تشریح اقدامات خود در اجرای آرای صادره از سوی فیفا، رسید پرداخت های صورت گرفته و همچنین مکاتبات با فدراسیون جهانی فوتبال در ارتباط با زلاتکو و ایگور را ارسال کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آخرین شرایط پرداخت مطالبات برانکو از سوی باشگاه رپسپولیس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پرداخت مطالبات برانکو از سوی باشگاه رپسپولیس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید